10 szt. Woreczki jutowe 13 x 18 cm - naturalne jasne
22,59zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: WelurKolor: -24%


1 szt. Worek welurowy 26 x 35 cm z nadrukiem - kurczaczek
15,79złOriginal price was: 15,79zł.11,99złCurrent price is: 11,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
11,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: WelurKolor: -29%


10 szt. Woreczki wielkanocne z weluru, 13 x 18 cm z nadrukowanym kurczaczkiem
41,99złOriginal price was: 41,99zł.29,99złCurrent price is: 29,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,99zł.
3,00zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Zestaw 10 stylowych woreczków jutowych w kolorze naturalnym, rozmiar 13 cm x 18 cm. Zachęcamy również do przeglądnięcia innych możliwości - oferujemy także woreczki jutowe w innych wersjach kolorystycznych.
Juta to interesujący materiał, który już na pierwszy rzut oka uwodzi swoim naturalnym, "sznurkowym" wyglądem. Woreczki jutowe potrafią pochłaniać wilgoć z otoczenia i oddawać ją z biegiem czasu, dlatego świetnie sprawdzą się w miejscach, w których wilgotność nie utrzymuje się na stałym poziomie.
W naszej ofercie znajdziecie woreczki z juty naturalnej i syntetycznej, jednak bez względu na jej pochodzenie uwiedzie Was ona swoim "dzikim" wyglądem - świetnie uzupełnia naturalne dekoracje i zapachy, żywność bio oraz inne produkty ekologiczne, dlatego jest świetna na wydarzenia w wiejskim klimacie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Naturalny jasny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 13 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Wielkanoc |
| Wysokość * | 18 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 14 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | JUT-1318-L.NAT-512 |
| EAN | 5902565687649 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
10 szt. Woreczki jutowe 13 x 18 cm - naturalne jasne
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.



















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta