10 szt. Woreczki jutowe 10 x 13 cm - różowe jasne
15,79zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: JutaKolor:


1 szt. Worek jutowy z nadrukiem 40 x 55 cm - czerwony / choinka
25,99zł25,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


3 x Woreczki z nadrukiem kwiatowym 13 x 18 cm - elegancka oprawa dla marek i wyjątkowych prezentów
6,59zł2,20zł / szt.1 op. = 3 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: BawełnaKolor:


10 szt. Woreczki bawełniane 13 x 18 cm - czarne
25,79zł2,58zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Worek à la lniany 30 x 40 cm - Boże Narodzenie - Dzwonki
17,79zł17,79zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 9 x 12 cm - pomarańczowe
13,59zł0,54zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
10 sztuk woreczków jutowych w kolorze różowym jasnym w rozmiarze 10 cm x 13 cm.
Oferowane przez nas woreczki wykonane są z naturalnej lub syntetycznej juty, którą cechuje wytrzymałość i charakterystyczny, "sznurkowy wygląd". Oba woreczki materiałowe pochłaniają i oddają wilgoć, dlatego niestraszne są im zmieniające się warunki otoczenia.
Woreczki z juty doskonale komponują się z naturalnymi dekoracjami, żywnością bio, naturalnymi zapachami oraz innymi produktami ekologicznymi, dzięki czemu doskonale podkreślą uroczystości typu vintage oraz imprezy stylizowane na klimat wiejski i staropolską biesiadę.
Nasza oferta woreczków jutowych zawiera również modele specjalnie barwione na wiele różnych kolorów, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć jutowy woreczek idealny dla siebie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 10 cm |
| Okazja | Walentynki, Wielkanoc |
| Wysokość * | 13 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 9.5 - 11 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | JUT-1013-L.PK-132 |
| EAN | 5902565687847 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
10 szt. Woreczki jutowe 10 x 13 cm - różowe jasne
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta