25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - niebieskie
11,29zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: JutaKolor:


1 szt. Worek Halloween (nr 1) jutowy
20,99zł20,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Worek à la lniany 30 x 40 cm - Boże Narodzenie - Choinka
16,39zł16,39zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 75x100 cmTkanina: OrganzaKolor:


1 szt. Worek z organzy 75 x 100 cm - biały
12,59zł12,59zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: SatynaKolor:


1 szt. Woreczek satynowy 16 x 37 cm - różowy jasny
2,89zł2,89zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 38x42 cmTkanina: BawełnaKolor:


1 szt. Torba bawełniana 38 x 42 cm z długimi uchwytami - granatowa
7,69zł7,69zł / szt.1 op. = 1 szt.
Opis
Woreczki z pojedynczą wstążeczką, zaciągane na jedną stronę.
Praktyczny zestaw małych woreczków z organzy o wymiarach 7 x 9 cm . Pakiet zawiera 25 sztuk w niebieskim kolorze, dzięki czemu zapewnia dużo przestrzeni na niewielkie przedmioty. Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zestaw ten okaże się bardzo przydatny, jeśli posiadasz dużą ilość rzeczy do posegregowania. Woreczki z organzy doskonale spiszą się jako paczuszki na guziki, biżuterię czy kolekcję monet. Woreczki z organzy świetnie sprawdzą się również jako opakowanie na niewielki prezent, które uchyli rąbek tajemnicy obdarowanemu jeszcze przed jego otwarciem, zachęcając do rozpakowania zawartości.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 7 cm |
| Okazja | Wielkanoc |
| Wysokość * | 9 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6 - 6.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rodzaj wstążki | Pojedyncza |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | SDB-0709-BLX-231 |
| EAN | 5902565682477 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - niebieskie
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.









Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta