25 szt. Woreczki z organzy 11 x 20 cm - bordowe
19,99zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: JutaKolor: -28%


1 szt. Woreczek jutowy 13 x 18 cm - Wielkanoc + drewniana pisanka z uszami
17,47złOriginal price was: 17,47zł.12,59złCurrent price is: 12,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
12,59zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: WelurKolor: -24%


1 szt. Worek welurowy 26 x 35 cm z nadrukiem - kurczaczek
15,79złOriginal price was: 15,79zł.11,99złCurrent price is: 11,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
11,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: SatynaKolor: -32%


1 szt. Worek satynowy 26 x 35 cm - Wielkanoc - Kreda Pisanka
14,59złOriginal price was: 14,59zł.9,99złCurrent price is: 9,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,99zł.
9,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: JutaKolor: -9%


1 szt. Worek jutowy 26 x 35 cm z nadrukiem- królik
10,49złOriginal price was: 10,49zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
9,59zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: BawełnaKolor: -18%


1 szt. Worek jeansowy 26 x 35 cm z nadrukiem - królik/2
14,69złOriginal price was: 14,69zł.11,99złCurrent price is: 11,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
11,99zł / szt.1 op. = 1 szt.
Opis
Zbiór 25 sztuk średnich woreczków z organzy w rozmiarze 11 cm x 20 cm, których bordowy kolor świetnie sprawdzi się w każdym miejscu. Zestaw ten jest bardzo uniwersalny, bowiem pozwala na wykorzystanie woreczków na przeróżne sposoby.
I tak, mogą one posłużyć jako miejsce do przechowywania takich przedmiotów jak kosmetyki, świeczki czy mydełka.
Równie dobrze sprawdzą się w postaci pojemniczka na perfumy lub niewielki prezent, którym chcemy obdarować kogoś bliskiego, a także świetnie spełnią rolę eleganckiego opakowania na okazjonalny upominek od firmy lub organizacji - woreczki z organzy znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, ponieważ można w nich przechowywać dosłownie wszystko, i to na każdą okazję bez wyjątku!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Bordowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 11 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 15.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1120-BGX-061 |
| EAN | 5902565681135 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
25 szt. Woreczki z organzy 11 x 20 cm - bordowe
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta