10 szt. Woreczki bawełniane 12 x 15 cm - czarne
22,49zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: WelurKolor: -29%


10 szt. Woreczki wielkanocne z weluru, 13 x 18 cm z nadrukowanym kurczaczkiem
41,99złOriginal price was: 41,99zł.29,99złCurrent price is: 29,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,99zł.
3,00zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: WelurKolor: -24%


1 szt. Worek welurowy 26 x 35 cm z nadrukiem - kurczaczek
15,79złOriginal price was: 15,79zł.11,99złCurrent price is: 11,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
11,99zł / szt.1 op. = 1 szt.
Opis
Zbiór 10 sztuk woreczków z oryginalnego materiału typu bawełna w rozmiarze 12 x 15 cm, których czarny kolor świetnie sprawdzi się w niemal każdej sytuacji. Oferowany przez nas zestaw jest uniwersalny, bowiem pozwala na wykorzystanie woreczków na wiele sposobów - w zależności od sytuacji.
Woreczki te doskonale sprawdzą się jako zachwycające opakowanie prezentowe, ale i równie dobrze posłużą jako opakowanie kosmetyków, biżuterii czy świeczek. Torebeczki bawełniane są także chętnie wykorzystywane przez firmy, które szukają niebanalnych opakowań biznesowych upominków.
Nie zwlekaj dłużej i zamów już dziś solidne i eleganckie woreczki bawełniane!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Bawełna |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 12 cm |
| Wysokość * | 15 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 10 - 11 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | COT-1215-BKX-081 |
| EAN | 5903003406280 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
10 szt. Woreczki bawełniane 12 x 15 cm - czarne
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta