szt. szt.
25 szt. 7 cm x 9 cm
25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm - fioletowe jasne

Woreczki z organzy 7 x 9 cm - fioletowe jasne

Małe sakiewki z organzy dostępne jedynie w naszej hurtowni. Prezentowana tutaj torebka ma jasnofioletowy kolor i posiada rozmiary 7 x 9 cm. Atrakcyjny komplet organzowych woreczków zawiera 25 sztuk. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie online!

Powiadom mnie, gdy będzie dostępny


Powiadom mnie

Podobne produkty


Dostępność:

Brak na stanie

Wysyłka:

w ciągu 24h

Darmowa dostawa:

Do darmowej wysyłki brakuje : 200,00 zł

Marka:

SAKETOS

Sztuk w zestawie:

25 szt.

Personalizacja:

Prezentujemy kolekcję niedużych (7 cm x 9 cm) woreczków z organzy w kolorze fioletowy jasnym. Pakiet składa się z 25 sztuk, a można je wykorzystać na sto różnych sposobów. Możemy także wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.

Te praktyczne woreczki świetnie sprawdzą się jako metoda przechowywania niewielkich przedmiotów: mogą to być kolekcjonerskie monety, przybory do szycia, niewielkie gadżety reklamowe i firmowe, biżuteria, słodycze, a nawet płatki kwiatów (np. lawendy) – możliwości ogranicza jedynie przez naszą wyobraźnię!

Organza jest materiałem bardzo zwiewnym i eleganckim, co czyni ją doskonałym sposobem na spakowanie drobnego upominku dla bliskiej osoby – zaś prezentowany pakiet 25 sztuk pozwoli na obdarowanie nimi całej rodziny.

Parametry techniczne

SKU
ORB-0709-LVL-461
Tkanina
Organza
Kolor
Fioletowy jasny
Ozdobny nadruk
Nie
Ilość sztuk w opakowaniu
25
Szerokość *
7 cm
Wysokość *
9 cm
Wysokość do ściągacza *
6.5 cm
* Tolerancja rozmiarów
?
+/- 1 cm
Spersonalizuj swój woreczek
Spersonalizuj swój woreczek
pokaż więcej

Czytaj Opinie naszych klientów

Szybka wysyłka

Błyskawiczna wysyłka. Nie spodziewałam się, że woreczki dotrą tak szybko!

- użytkownik ocenił produkt na 4 gwiazdek (27 Nov 2020)

Dobra oferta

Pierwszy raz kupuje woreczek na tej stronie, myślałam że będą większe, temu tylko 4 gwiazdki

- użytkownik ocenił produkt na 5 gwiazdek (26 Nov 2020)

Pozbyłam się moli :)

Mieliście świetny pomysł, żeby do woreczków włożyć lawendę! W szafie cudownie pachnie, a z molami od dawna nie mam problemu ;)

- użytkownik ocenił produkt na 4 gwiazdek (21 Nov 2020)
pokaż więcej

Napisz własną opinię

Wyróżnione Produkty

X
W magazynie nie ma wystarczającej ilości produktów

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Out of stock

X

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Ask about product

Dotknij, aby powiększyć