Woreczki na prezent 18 x 24 cm, 10 szt, kolor złoty
17,59zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: JutaKolor: -20%


10 szt. Woreczki jutowe 12 x 15 cm - szare
18,59złOriginal price was: 18,59zł.14,89złCurrent price is: 14,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,89zł.
1,49zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 12 x 15 cm - turkusowe
22,49złOriginal price was: 22,49zł.16,89złCurrent price is: 16,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,89zł.
1,69zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: JutaKolor: -25%


10 szt. Woreczki jutowe, małe 12 x 15 cm - naturalny kolor, nadruk w dekoracyjne złote kropki
25,99złOriginal price was: 25,99zł.19,49złCurrent price is: 19,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
1,95zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -26%


5 jutowych woreczków 18 x 24 cm - z nadrukiem złotych groszków i dekoracyjnym kołnierzem
26,99złOriginal price was: 26,99zł.19,99złCurrent price is: 19,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
4,00zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - srebrne
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Złote woreczki na prezent 18 x 24 cm - elegancja, która przyciąga uwagę
Szukasz opakowania, które już przy pierwszym kontakcie komunikuje jakość premium i buduje pozytywny odbiór marki? Złote woreczki na prezent 18 x 24 cm to rozwiązanie stworzone z myślą o firmach, które stawiają na detale - niezależnie, czy chodzi o Boże Narodzenie, Walentynki, czy działania promocyjne w ciągu roku.
Dlaczego warto wybrać te woreczki?
- Efektowny połysk i klasyczne złoto - przyciąga spojrzenia i wzmacnia wrażenie wartości,
- Uniwersalny format 18 x 24 cm - idealny na zestawy prezentowe, kosmetyki i upominki firmowe,
- Możliwość wielokrotnego użytku - wspiera podejście less waste i zwiększa ekspozycję marki,
Co zapakujesz w woreczki na prezent 18 x 24 cm?
- zestawy słodyczy (do 300 g),
- biżuterię w eleganckim pudełku lub portfel,
- 2-3 mini kosmetyki (flakony 50-100 ml),
- kartkę z życzeniami, voucher, zaproszenie.
Format idealny zarówno do sprzedaży detalicznej, jak i do opakowań B2B: zestawów PR, pakietów powitalnych i gadżetów promocyjnych.
Dla kogo?
- Salony beauty i perfumerie - stylowa oprawa sezonowych produktów i prezentów,
- Marki premium i agencje reklamowe - działania wizerunkowe i kampanie limitowane,
- Sklepy internetowe i handmade - eleganckie pakowanie z efektem "wow",
- Branża hotelarska i eventowa - prezenty VIP, welcome packi, pakiety lojalnościowe.
Woreczki na prezent, które robią różnicę
- Spójny branding - opakowanie jako przedłużenie komunikacji wizualnej,
- Oszczędność czasu - gotowe do użycia, bez konieczności dekoracji,
- Trwałość i estetyka - metaliczny materiał odporny na zagniecenia,
- Wersje hurtowe - dostępne także z niskim MOQ i szybkim brandingiem.
Zamów online już od 10 sztuk lub skontaktuj się z nami. Postaw na złote woreczki na prezent, które tworzą emocje i budują doświadczenie zakupowe.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Metaliczny |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 18 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 24 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 20 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | MET-1824-GXX-511 |
| EAN | 5902565683436 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta