10 szt. Woreczki metaliczne 18 x 24 cm - srebrne
17,59zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


3 szt. Woreczki bawełniane 16 x 37 cm - turkusowe
11,99złOriginal price was: 11,99zł.8,99złCurrent price is: 8,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
3,00zł / szt.1 op. = 3 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -20%


5 ozdobnych woreczków z juty 18x24 cm - złote gwiazdki i rustykalny styl
26,99złOriginal price was: 26,99zł.21,59złCurrent price is: 21,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,59zł.
4,32zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 3.5x19 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 3,5 x 19 cm - mix kolorów
15,29złOriginal price was: 15,29zł.12,29złCurrent price is: 12,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
0,49zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor: -20%


Woreczki jutopodobne 15x20 cm - w złote kropki, rustykalna oprawa prezentu
19,99złOriginal price was: 19,99zł.15,99złCurrent price is: 15,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
3,20zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -26%


5 jutowych woreczków 18x24 cm - rustykalne opakowania w białe groszki
26,99złOriginal price was: 26,99zł.19,99złCurrent price is: 19,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
4,00zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Zestaw 10 sztuk metalicznych woreczków o wymiarach 18 cm x 24 cm w kolorze srebrnym.
Ich gładka powierzchnia czyni z nich wręcz idealny sposób na zapakowanie przedmiotów, które chcemy przekazać w odpowiednio elegancki sposób: upominków, prezentów, a także gadżetów firmowych i promocyjnych. Kolor wyraża uznanie i szacunek, dlatego te stylowe woreczki doskonale podkreślą charakter ważnej uroczystości rodzinnej i biznesowej.
Woreczki metaliczne są bardzo często wykorzystywane na weselach jako symboliczne podziękowanie za przybycie dla gości, np. coś słodkiego czy okazjonalny, krótki wierszyk. Woreczek można również wypełnić aromatycznymi płatkami kwiatów - taki upominek świetnie dopełni obraz wesela w ogrodzie. Możliwości jest o wiele więcej, a ogranicza je wyłącznie nasza wyobraźnia.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Metaliczny |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 18 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 24 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 20 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | MET-1824-SXX-211 |
| EAN | 5902565683429 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.














Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta