3 szt. Woreczki z jeansu 12 x 15 cm - niebieskie
7,89zł / op.
1 op. = 3 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 11x20 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 x woreczki bawełniane czerwone 11 x 20 cm - wyróżnij swój prezent
22,29złOriginal price was: 22,29zł.16,79złCurrent price is: 16,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,79zł.
1,68zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 11x20 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 11 x 20 cm - mix kolorów
21,99złOriginal price was: 21,99zł.17,59złCurrent price is: 17,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,59zł.
0,70zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 13x27 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


10 Woreczków z organzy 13 x 27 cm - zestaw mix
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
1,15zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor: -20%


5 szt. Woreczki jutowe 15 x 20 cm - mix kolorów
14,99złOriginal price was: 14,99zł.11,99złCurrent price is: 11,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
2,40zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniano-organzowe 10x13 cm - 5 szt - lawendowa elegancja z haftem
44,99złOriginal price was: 44,99zł.35,99złCurrent price is: 35,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
7,20zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Zbiór 3 sztuk woreczków z oryginalnego materiału typu jeans w rozmiarze 12 x 15 cm, których niebieski kolor świetnie sprawdzi się w każdym miejscu. Zestaw ten jest bardzo uniwersalny, bowiem pozwala na wykorzystanie woreczków na przeróżne sposoby.
I tak, mogą one posłużyć jako miejsce do przechowywania takich przedmiotów jak kosmetyki, świeczki czy mydełka.
Równie dobrze sprawdzą się w postaci pojemniczka na perfumy lub niewielki prezent, którym chcemy obdarować kogoś bliskiego, a także świetnie spełnią rolę eleganckiego opakowania na okazjonalny upominek od firmy lub organizacji - woreczki z jeansu znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, ponieważ można w nich przechowywać dosłownie wszystko, i to na każdą okazję bez wyjątku!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Jeans |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 |
| Szerokość * | 12 cm |
| Wysokość * | 15 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 11 - 12 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | JEANS-1215-NAV-331 |
| EAN | 5902565688998 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
3 szt. Woreczki z jeansu 12 x 15 cm - niebieskie
Tkanina: Jeans, Rozmiar: 12x15 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta