Złote worki na prezenty 22 x 30 cm - gotowe opakowanie premium, 5 szt.
12,19zł / op.
1 op. = 5 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: JutaKolor: -20%


10 szt. Woreczki jutowe 6 x 8 cm - mix kolorów
13,99złOriginal price was: 13,99zł.11,19złCurrent price is: 11,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,19zł.
1,12zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 50x70 cmTkanina: JutaKolor: -30%


Worek jutowy, duży 50x70 cm - naturalny kolor w dekoracyjne, złote kropki, na prezenty
38,49złOriginal price was: 38,49zł.26,99złCurrent price is: 26,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,99zł.
26,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor: -15%


5 x różowe woreczki jutowe 15 x 20 cm - delikatność i siła w jednym
12,99złOriginal price was: 12,99zł.11,09złCurrent price is: 11,09zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,09zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,09zł.
2,22zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


5 szt. Worki z organzy 30 x 40 cm - mi x kolorów
17,99złOriginal price was: 17,99zł.13,49złCurrent price is: 13,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,49zł.
2,70zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 10x5 cmTkanina: SatynaKolor: -30%


10 szt. Kokardki materiałowe 10 x 5 cm - czerwone
9,99złOriginal price was: 9,99zł.6,99złCurrent price is: 6,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
0,70zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Złoto, które robi wrażenie - worki prezentowe 22x30 cm
Złote worki na prezenty 22x30 cm to gotowe rozwiązanie dla marek, które chcą zaprezentować swoje produkty z klasą - bez kompromisów i bez czekania. Ich elegancki połysk, szlachetny kolor i sztywna struktura sprawiają, że opakowanie staje się nieodłącznym elementem wizerunku marki premium.
Opakowanie, które podnosi wartość produktu
Wykonane z trwałego, połyskującego materiału syntetycznego o metalicznym wykończeniu, te worki łączą funkcjonalność z ekskluzywnym wyglądem. Sztywniejszy materiał doskonale trzyma formę, zapewniając estetyczne pakowanie bez konieczności stosowania dodatkowych wypełniaczy.
Złote worki 22x30 cm - co możesz zapakować?
- Naturalne kosmetyki i hydrolaty,
- Świece sojowe w szkle do 180 ml,
- Miód w dekoracyjnych słoiczkach z akcesoriami,
- Zestawy z lawendą, ziołami lub herbatami,
- Gotowe upominki świąteczne lub firmowe gadżety.
Dlaczego warto wybrać nasze złote worki na prezenty?
- Luksusowy wygląd - metaliczny połysk i elegancja w jednym,
- Gotowe do użycia - brak nadruku to wygoda i uniwersalność,
- Trwałość - odporny materiał bez ryzyka rozdarć,
- Zestaw 5 sztuk - idealny do szybkiego pakowania produktów,
- Produkcja w UE - jakość i szybka dostępność.
Eleganckie opakowanie w kilka sekund
Nie musisz czekać na nadruk - złote worki na prezenty od Saketos są gotowe do użycia od razu po rozpakowaniu. To idealne rozwiązanie dla marek, które cenią szybkość działania i chcą w prosty sposób dodać swoim produktom prestiżowego wyglądu.
Postaw na styl i gotowość - zamów już dziś!
Zachwyć swoich klientów efektownym opakowaniem, które podkreśla wartość Twojej oferty. Zamów złote worki prezentowe 22x30 cm i przekonaj się, jak elegancja może działać na korzyść Twojej marki.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Metaliczny |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 22 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 30 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 24 - 25 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | MET-2230-GXX-511 |
| EAN | 5902565686963 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta