Dzień Mamy jest wspaniałym świętem. W tym dniu Mamy oglądają przedstawienia, słuchają wierszyków i piosenek, dostają laurki od młodszych dzieci oraz drobne upominki lub większe prezenty od starszych. Na twarzy każdej mamy pojawia się uśmiech, gdy widzi jaki trud zadało sobie dziecko, aby przygotować się do tego szczególnego dnia – by sprawić jej radość i podziękować za trud jaki wkłada w wychowania. Jeśli zastanawiasz się, w co zapakować prezent dla Mamy – możesz skorzystać z naszej propozycji.

prezent dla Mamy

Woreczki dekoracyjne na Dzień Matki – hit roku!

Naszą propozycją są woreczki materiałowe, które są idealną opcją do opakowania prezentu. W naszej ofercie znajdziesz woreczki pasujące na wszelkiego typu upominków. Woreczki występują w naszej ofercie w wielu rozmiarach, opcjach kolorystycznych i materiałowych, dzięki czemu dopasujesz woreczek do niemal każdego prezentu.

prezent dla Mamy DIY

W co zapakować prezent dla Mamy ? – Nowoczesne rozwiązanie

Jednymi z najczęściej wybieranych są woreczki z organzy. Występują one w rozmiarach od 5×7 cm aż do 75×100 cm! Dzięki temu mogą posłużyć do opakowania niewielkiego upominku, ale wybierając odpowiedni rozmiar zmieścisz do niego także większy przedmiot – bilet do kina,  voucher do SPA, długopis, ramkę ze zdjęciem, kapcie, czy średniego rozmiaru maskotkę.

Inną możliwością są eleganckie woreczki welurowe. Do takich woreczków idealnie pasuje na przykład biżuteria. Torebeczki welurowe są bardzo przyjemne w dotyku. Uszyte z miękkiego materiału o ekskluzywnym wyglądzie dodają upominkowi unikatowego charakteru podnosząc wartość estetyczną prezentu.

Do wyboru są także woreczki z błyszczącej satyny, woreczki uszyte z jeansu zwanego denimem, metaliczne, jutowe.

Jak zapakować prezent dla Mamy

Woreczki materiałowe – stylowe opakowanie na prezent dla Mamy

Woreczki materiałowe są teraz bardzo modnym opakowaniem prezentowym. Takie woreczki wdzięcznie zastępują papierowe torebki głównie dlatego, że są ładniejsze, wytrzymalsze i bardziej praktyczne – można ich używać wielokrotnie i w różnych celach. Woreczki lniane, czy jutowe można wykorzystać na przykład w kuchni, o czym piszemy tutaj; woreczki każdego rodzaju mogą później posłużyć za organizer biżuterii, o czym piszemy tutaj.

W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Dane kontaktowe znajdą Państwo tutaj.

Dzień Mamy