Saketos - Nasze woreczki, Twoje pomysły

Woreczki z organzy

Saketos zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą woreczków z organzy, lnu, juty i innych. Jesteśmy na rynku już ponad 10 lat i naszym głównym atutem jest doświadczenie w branży. Znamy doskonale potrzeby rynku oraz wysokie wymagania naszych klientów, którym jesteśmy w stanie sprostać od wielu lat.

Wszystkim kontrahentom zapewniamy stałą obsługę i fachowe doradztwo. W swojej sprzedaży posiadamy woreczki z organzy oraz innych atrakcyjnych materiałów takich jak: len, juta oraz woreczki metaliczne.

Jeżeli szukacie Państwo sposobu na opakowanie świąteczne lub na prezent dla ukochanej osoby to trafiliście w dobre miejsce. Posiadamy wiele woreczków z nadrukiem o ciekawych motywach i kolorach na każdą okazję. Ponadto ofertę rozbudowaliśmy o duży wybór rozmiarów, dlatego każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego dla swoich potrzeb.


Dzięki temu jesteśmy jednym z największych producentów woreczków materiałowych w Europie. Dysponujemy bardzo dużym, skomputeryzowanym magazynem, gdzie utrzymujemy stany na poziomie wielu milionów sztuk. Dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu płynne dostawy oraz gwarancje atrakcyjnych cen!
 

Współpracując z nami macie Państwo pewność:

  • Profesjonalnej obsługi i partnerskiego podejścia do biznesu

  • Błyskawicznych wysyłek oraz szybkiej realizacji zamówień

  • Stałego poszerzania oferty oraz dostępu do najnowszych trendów 

  • Otwartości na wspólny dialog oraz rabatów i możliwość negocjacji cen 

  • Gwarancji najwyższej jakości potwierdzona certyfikatem Trusted Shops

  • Bezpiecznych płatności online zapewniane przez szyfrowanie technologią SSL

Pozytywne opinie naszych klientów:

Certyfikat dla woreczki-organza.pl

Nasza firma stawia największy nacisk na jakość wykonywanych usług. Drogi kliencie - to nie jest zwyczajny slogan marketingowy! Satysfakcja klienta jest naszym największym priorytetem i wyznacznikiem jakości naszej pracy.

Dla potwierdzenia tego zachęcamy do zobaczenia pozytywnych opinii klientów potwierdzonych przez międzynarodowy znak jakości Trusted Shops!


Fakt posiadania certyfikatu Trusted Shops daje Państwu gwarancję najwyższej jakości obsługi. Szybkie realizacje zamówień oraz bezproblemowy zwrot produktów! W naszym sklepie ustanowiliśmy 100-dniowe prawo odstąpienia od umowy! Tak, 100 dni! Znacznie więcej niż dają inne sklepy.

To daje pełen komfort zakupów i świadomość, że w każdej sytuacji jesteśmy do Państwa dyspozycji! Zachęcamy do bezpiecznych zakupów w naszym sklepie.


Nasza firma

Główna siedziba zlokalizowana jest na terenie Unii Europejskiej – w Polsce. Jesteśmy zarejestrowani jako płatnik VAT EU.
Nasz numer VAT można potwierdzić w europejskim systemie VIES pod adresem: http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies

Państwo Członkowskie: POLSKA
Numer VAT: PL 6152069414
Nazwa: Saketos sp. z o.o
Adres: Biedrzychowicka 2, 59-921 Sieniawka

Witryna jest hostowana na HITME.PL


Współpraca

Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy!
Dla stałych klientów oferujemy:

atrakcyjne rabaty,
darmową dostawę,
faktury z odroczonym terminem płatności.

 Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub masz jakiekolwiek pytanie to napisz do nas

X
W magazynie nie ma wystarczającej ilości produktów

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Out of stock

X

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Ask about product