Jako największy producent woreczków materiałowych w Europie, zapewnimy Ci wiele korzyści:

 • gwarancja najniższej ceny dla produktów personalizowanych — przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku europejskim!
 • ponad 8 000 000 woreczków na stocku — do wyboru więcej niż 1 tys. różnych wzorów, rozmiarów i kolorów. Produkty w hurtowych ilościach dostępne od ręki, zapewnią lepsze cash flow!
 • bezpłatne doradztwo i wsparcie na każdym kroku realizacji zamówienia — osobisty opiekun klienta, pomoc w doborze produktu, wsparcie grafika,
 • ekspresowa realizacja zamówienia — nawet w 3 dni od potwierdzenia szczegółów (po wcześniejszym uzgodnieniu),
 • brak wymaganej ilości minimalnej na nadruki personalizowane — zamów dokładnie tyle ile potrzebujesz!


Nasza historia

Choć nam samym trudno w to uwierzyć, swoją działalność rozpoczęliśmy w 2008 roku jako jednoosobowa firma zajmująca się tworzeniem personalizowanych zaproszeń ślubnych w skromnym, studenckim pokoju.

Dzięki uważnemu słuchaniu klientów i reagowaniu na ich potrzeby wkrótce wprowadziliśmy do naszej oferty również woreczki z migdałami na podziękowania dla gości weselnych. W ten właśnie sposób znaleźliśmy naszą niszę na rynku!


Saketos - dziś 

Obecnie jesteśmy największym w Europie producentem woreczków materiałowych z nadrukiem lub bez. Oferujemy zarówno sprzedaż hurtową i detaliczną gotowych opakowań, jak i szyjemy personalizowane opakowania w pełni dopasowane do brandingu marek naszych klientów.

Saketos tworzy pełen energii zespół! Jesteśmy otwarci na nowe technologie i nie boimy się wyzwań, dlatego dziś jesteśmy marką o globalnym zasięgu. Lokalizacja naszej firmy na styku granic trzech europejskich państw umożliwia błyskawiczną wysyłkę szytych przez nas woreczków na cały świat.


Nasze woreczki, Twoje pomysły

Nasze woreczki, Twoje pomysły" to hasło, które doskonale odzwierciedla ofertę i filozofię naszej marki. Woreczki firmy Saketos oferują możliwości bez granic. Szyte przez nas, stanowią połączenie naszego doświadczenia i Twojej kreatywności.

Każdy Twój pomysł pomożemy zapakować Ci w nieszablonowy sposób. Na wybrane przez Ciebie opakowanie przeniesiemy firmowe logo, dowolny napis, grafikę, a nawet zdjęcie. 

Różnorodność wzorów woreczków sprawia, że sprostają wymaganiom każdej branży. Możesz je wykorzystać do pakowania prezentów, próbek, gadżetów reklamowych oraz jako oryginalne opakowania produktowe, które będą wyróżniać się na rynku.


Współpraca

W gronie naszych klientów znajdują się takie marki jak:

Interesuje Cię długoterminowa współpraca? Dla stałych klientów oferujemy indywidualne warunki współpracy:

 • obsługa zamówień cyklicznych,
 • indywidualne progi rabatowe,
 • faktury z odroczonym terminem płatności,
 • skrócony czas realizacji,
 • przypisany stały opiekun klienta.

NAPISZ DO NAS jeżeli jesteś zainteresowany współpracą lub masz jakiekolwiek pytania.


Możesz nam zaufać

Od początku działalności satysfakcja klienta jest naszym priorytetem i stanowi miarę jakości naszej pracy. 


U nas możesz kupować bez obaw:

 • poznaj naszą jakość - oferujemy możliwość zamówienia próbek, w tym próbek z personalizacją,
 • ustanowiliśmy 100-dniowe prawo odstąpienia od umowy! Tak, 100 dni! Znacznie więcej niż dają inne sklepy,
 • reklamacje rozpatrujemy w ciągu 7 dni; jesteśmy sprawdzoną marką — otrzymujemy pozytywne opinie od klientów, dla których produkujemy ponad 100 000 woreczków personalizowanych miesięcznie,
 • Autentyczne opinie — wybierz sprawdzoną markę!


Autentyczne opinie — wybierz sprawdzoną markę

Jakość naszych produktów, usług i najwyższy poziom obsługi potwierdzają pozytywne rekomendacje klientów! Zachęcamy do zapoznania się z opiniami, których autentyczność potwierdza międzynarodowy znak jakości Trust Mate!

Potrzebujesz woreczków z nadrukiem? Przetestuj nas przed zakupem! 

Zapraszamy do wypróbowania naszych usług! Poznasz lepiej naszą ofertę i przekonasz się o jakości naszej obsługi. Skorzystaj z kreatora do projektowania i zobacz, jak Twoje nadruki będą wyglądać na woreczkach. Dodatkowo możesz wysłać zapytanie ofertowe do konsultanta, a my przygotujemy ofertę handlową z wyceną oraz bezpłatną wizualizacją.

OTRZYMAJ BEZPŁATNĄ WIZUALIZACJĘ


Pracuj z nami

Tworzymy zgrany zespół, który nieustannie się rozwija. W ostatnich latach nasza firma znacznie się powiększyła i mamy ambitne plany na przyszłość! Chcesz dołączyć do nas i podjąć nowe wyzwania? Sprawdź aktualne oferty pracy. Nie musisz zwlekać z aplikacją, ponieważ stale poszukujemy utalentowanych osób! Przyłącz się do naszego zespołu już dziś i rozpocznij swoją karierę w Saketos. 

APLIKUJ DO SAKETOS

X
W magazynie nie ma wystarczającej ilości produktów

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Out of stock

X

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Ask about product