Woreczki z oczkiem

Tkanina
Wybrane:
Wyczyść
Kolor
Wybrane:
Wyczyść
Rozmiar
Wybrane:
Wyczyść
Szerokość
Wybrane:
Wyczyść
Wysokość
Wybrane:
Wyczyść
Ozdobny nadruk
Wybrane:
Wyczyść
Jest: 3 produkt(ów) w tej kategorii
Sortuj Wyświetl
Filtry Jest: 3 produkt(ów) w tej kategorii
35,99 zł 10 szt.
3,60 zł 1 szt.
10 szt. Woreczki à la...

Woreczki à la lniane z oczkiem 14 x 33 cm - naturalne

op.
37,99 zł 10 szt.
3,80 zł 1 szt.
10 szt. Woreczki jutowe z...

Woreczki jutowe z oczkiem 14 x 33 cm - naturalne jasne

op.
37,99 zł 10 szt.
3,80 zł 1 szt.
10 szt. Woreczki jutowe z...

Woreczki jutowe z oczkiem 14 x 33 cm - naturalne

op.

Woreczki na klamkę w hotelu to, obok etui na kartę hotelową, najbardziej praktyczny element wizerunkowy każdego pensjonatu, hotelu, a także hostelu. Specjalny otwór w zawieszce umożliwia swobodne umieszczenie woreczka na klamce lub gałce od drzwi.

Dzięki woreczkom z oczkiem wykorzystywanym jako zawieszki na drzwi, personel hotelowy oraz goście mogą płynnie wymieniać się cennymi informacjami. Taki system komunikacji sprawia, że goście hotelowi czują się swobodniej, a ich pobyt w hotelu, bądź innym miejscu upływa zgodnie z preferencjami.

Zastanawiasz się, dlaczego warto zastąpić papierowe zawieszki woreczkami z oczkiem? Ten produkt przyciąga uwagę i pozwala CI się wyróżnić! W dodatku w materiałowej torebeczce możesz umieścić ulotki, gadżety reklamowe z logo hotelu lub drobne upominki dla gości hotelowych.

W sklepie Saketos można zamówić woreczki z nadrukiem. W większości hoteli do dyspozycji klientów są dwa podstawowe rodzaje zawieszek: "Proszę posprzątać pokój" oraz "Nie przeszkadzać". Oferujemy również realizację zamówień z logo przesłanym przez klienta. Umożliwia to stworzenie produktu oryginalnego, personalnego. Zawieszki hotelowe mogą zostać zadrukowane jednostronnie, jak również dwustronnie. Woreczek materiałowy z logo firmy może służyć także jako element promocyjno- reklamowy. Można na nich umieścić dowolny napis, dzięki czemu ten produkt ma naprawdę szerokie zastosowanie nie tylko w branży hotelarskiej.

X
W magazynie nie ma wystarczającej ilości produktów

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Out of stock

X

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Ask about product