Woreczki z oczkiem

Tkanina
Wybrane:
Wyczyść
Kolor
Wybrane:
Wyczyść
Rozmiar
Wybrane:
Wyczyść
Szerokość
Wybrane:
Wyczyść
Wysokość
Wybrane:
Wyczyść
Ozdobny nadruk
Wybrane:
Wyczyść
Jest: 3 produkt(ów) w tej kategorii
Sortuj Wyświetl
Filtry Jest: 3 produkt(ów) w tej kategorii
37,99 zł 10 szt.
3,80 zł 1 szt.
Woreczki jutowe z oczkiem 14 x 33 cm - naturalne jasne Woreczki z oczkiem

Woreczki jutowe z oczkiem 14 x 33 cm - naturalne jasne

op.
35,99 zł 10 szt.
3,60 zł 1 szt.
Woreczki à la lniane z oczkiem 14 x 33 cm - naturalne Woreczki z oczkiem

Woreczki à la lniane z oczkiem 14 x 33 cm - naturalne

op.
37,99 zł 10 szt.
3,80 zł 1 szt.
Woreczki jutowe z oczkiem 14 x 33 cm - naturalne Woreczki z oczkiem

Woreczki jutowe z oczkiem 14 x 33 cm - naturalne

op.

Zawieszki hotelowe – zaskocz swoich gości!

Woreczki na klamkę w hotelu to, obok etui na kartę hotelową, najbardziej praktyczny element wizerunkowy każdego pensjonatu, hotelu, a także hostelu. Specjalny otwór w zawieszce umożliwia swobodne umieszczenie woreczka na klamce lub gałce od drzwi.

Zastanawiasz się, jak zadbać o bezpieczeństwo i komfort gości oraz pracowników? Zaopatrz się w zawieszki hotelowe z nadrukiem, które zdecydowanie uproszczą komunikację. Akcesoria uprzyjemnią pobyt gościom, a jednocześnie ułatwią pracę personelowi. Dzięki nim osoby odwiedzające hotel mogą zgłosić swoje życzenia i problemy, nie martwiąc się przy tym, że ktoś naruszy ich prywatność. Aby uprzyjemnić pobyt gościom, pozostaw do ich dyspozycji zawieszki hotelowe. Dzięki temu zyskają pewność, że nikt nie zakłóci im snu ani odpoczynku.

Zawieszki hotelowe z nadrukiem – przydatne, spersonalizowane akcesoria

Woreczki jutowe z oczkiem wykorzystywane jako zawieszki na drzwi sprawiają, że personel hotelowy oraz goście mogą płynnie wymieniać się cennymi informacjami. Taki system komunikacji sprawia, że goście hotelowi czują się swobodniej, a ich pobyt w hotelu bądź innym miejscu upływa zgodnie z preferencjami.

Zastanawiasz się, dlaczego warto zastąpić papierowe zawieszki woreczkami z oczkiem? Ten produkt przyciąga uwagę i pozwala Ci się wyróżnić! W dodatku w materiałowej torebeczce możesz umieścić ulotki, gadżety reklamowe z logo hotelu lub drobne upominki dla gości hotelowych. Małe woreczki jutowe szybko wchłaniają i oddają wilgoć, dlatego sprawdzą się w zmiennych warunkach. Torebki są przy tym ładne i praktyczne, dlatego przypadną do gustu nawet bardziej wymagającym gościom hotelowym. W naszej ofercie znajdziesz eleganckie zawieszki hotelowe wykonane z syntetycznej lub naturalnej tkaniny. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością i nietuzinkowym designem.

Jak dbać o prywatność gości? Postaw na zawieszki hotelowe!

W sklepie Saketos można zamówić małe woreczki jutowe z nadrukiem. W większości hoteli do dyspozycji klientów są dwa podstawowe rodzaje zawieszek: „Proszę posprzątać pokój” oraz „Nie przeszkadzać". Oferujemy również realizację zamówień z logo przesłanym przez klienta. Umożliwia to stworzenie produktu oryginalnego, personalnego. Zawieszki hotelowe mogą zostać zadrukowane jednostronnie, jak również dwustronnie. Woreczek materiałowy z logo firmy może służyć także jako element promocyjno-reklamowy. Można na nich umieścić dowolny napis, dzięki czemu ten produkt ma naprawdę szerokie zastosowanie nie tylko w branży hotelarskiej.

Zawieszki hotelowe z nadrukiem doskonale wpisują się w najnowsze trendy, jednocześnie pozostają one praktycznym dodatkiem. Akcesoria towarzyszą gościom podczas całego pobytu, dlatego należy zwrócić uwagę na ich jakość. Produkty z naszej strony zostały wykonane z wytrzymałego materiału, dzięki czemu nie zniszczą się tak szybko ani nie zsuną z klamki.

Wielu właścicieli obiektów noclegowych nie zwraca uwagi na szczegóły, a przecież woreczki jutowe z oczkiem pomagają budować pozytywne doświadczenia gości. Niebanalny design wzbudza zainteresowanie, a nawet jeśli się zawieszki nie przydadzą się podczas pobytu, odwiedzający na pewno je zapamiętają. Na zawieszkach można umieścić napisy w różnych językach, co z pewnością docenią zagraniczni goście.

X
W magazynie nie ma wystarczającej ilości produktów

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Out of stock

X

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Ask about product