Pracuj z nami, dołącz do zespołu Saketos
Poznaj nas bliżej

Poznaj nas bliżej


To my, Saketos! Od 14 lat zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną, obecnie jesteśmy jednym z największych producentów woreczków materiałowych w Europie i... mamy plany na dalszy rozwój! To jak? Pójdziesz z nami po więcej?

Saketos tworzą ludzie z pasją! Nasza największa siła to zespołowość i wzajemny szacunek - do współpracowników, kontrahentów i klientów

Nasze centralne biuro mieści się w Sieniawce, na Dolnym Śląsku, ale wielu z naszych kolegów i koleżanek pracuje zdalnie w różnych częściach kraju


Więcej o marce Saketos

Zostań częścią naszego zespołu


Tworzymy zgrany, stale rozwijający się zespół. Poszczególne działy współpracują ze sobą i wspólnie realizują wizję marki Saketos

Poznaj nasze działy i znajdź swoje miejsce w Saketos:

• Dział nowych produktów
• Dział obsługi klienta
• Administracja i Finanse
• Produkcja
• Magazyn
• Marketing
• Dział IT

Zostań częścią naszego zespołu
Dołącz do Saketos!

Dołącz do Saketos!


Bardzo się cieszymy, że chcesz zostać częścią naszego zespołu!

Przejdź do ofert pracy i sprawdź na jakie stanowiska prowadzimy aktualnie rekrutację. Czeka na Ciebie pewne miejsce pracy!

Znalazłeś atrakcyjną ofertę? Aplikuj juz teraz i dołącz do nas!


Znajdź pracę dla siebie

Nie znalazłeś oferty dla siebie?


Wśród aktualnych ofert pracy nie widzisz ogłoszenia pasującego do Twoich umiejętności? To nic nie szkodzi!

Możesz do nas aplikować w każdej chwili, ponieważ stale szukamy nowych talentów!

Wyślij nam swoje CV, być może czekamy właśnie na Ciebie


Prześlij CV

Nie znalazłeś oferty dla siebie?
FAQ - odpowiedzi na pytania dotyczące rekrutacji

FAQ - odpowiedzi na pytania dotyczące rekrutacji


Chcesz wiedzieć, jak przebiega aplikacja i ile trwa oczekiwanie na naszą odpowiedź?

Zastanawiasz się, czy przesłanie CV jest niezbędne? Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Znalazłeś atrakcyjną ofertę? Aplikuj juz teraz i dołącz do nas!


Pytania i odpowiedzi


1. Jak wygląda proces rekrutacji?

Rekrutacja zaczyna się od weryfikacji czy Twój profil odpowiada potrzebom na danym stanowisku. Zazwyczaj w ciągu 2 tygodni* od otrzymania aplikacji umawiamy się z wybranymi kandydatami na wstępną rozmowę kwalifikacyjną w naszym biurze. To doskonała okazja, by sprawdzić, czy firma pasuje do Ciebie i czy Ty pasujesz do firmy.

Dalszy proces rekrutacji jest uzależniony od tego, do którego zespołu poszukujemy pracownika. Podczas pierwszego spotkania wspólnie ustalimy szczegóły i poinformujemy Cię, w jakim terminie skontaktujemy się z Tobą ponownie. Jeśli nie zaoferujemy Ci pracy, otrzymasz informację zwrotną.

Masz pytania dotyczące Twojego zgłoszenia? Skontaktuj się z nami: [email protected]

*Czas trwania rekrutacji zależy od wielu zmiennych, m.in. ilości prowadzanych w danym czasie rekrutacji oraz liczby zgłoszeń.

2. Chcę z wami współpracować, ale nie widzę oferty dla siebie. Czy mogę wysłać CV?

Oczywiście! Do Saketos możesz aplikować w każdej chwili! Nasz prężnie rozwijający się zespół z otwartymi ramionami przyjmuje nowe talenty. Jeżeli będziemy tworzyć stanowisko pracy odpowiadające Twoim umiejętnościom, skontaktujemy się z Tobą! Być może Twoje zgłoszenie zainspiruje nas do stworzenia nowego stanowiska, specjalnie dla Ciebie?

3. Czy mogę dostarczyć CV w inny sposób?

Masz problem z wysłaniem zgłoszenia? Możesz przesłać swoje CV na nasz adres e-mail: [email protected] lub dostarczyć je osobiście w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta 8:00-16:00. pod adres: Sieniawka, ul. Rolnicza 5 (biuro znajduje się na pierwszym piętrze).

4. Czy istnieje możliwość przeprowadzenia zdalnej rekrutacji?

W szczególnych przypadkach dopuszczamy możliwość przeprowadzenia rekrutacji online (wideo rozmowa rekrutacyjna lub połączenie telefoniczne). Jeżeli zależy Ci na dyskrecji lub aktualnie nie masz możliwości spotkać się z nami osobiście, poproś o możliwość przeprowadzenie rekrutacji zdalnej.

5. Czy muszę wysyłać CV?

Masz problem z przygotowaniem lub przesłaniem CV? Spokojnie, co prawda CV ułatwia nam podjęcie decyzji, jednak jego brak nie wyklucza Cię z rekrutacji!

Pamiętaj o zawarciu w CV klauzuli dotyczącej ochrony Twoich danych osobowych (RODO). Jej tekst zamieszczamy poniżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Saketos sp. z o.o z siedzibą w Porajowie przy Poniatowskiego 15, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu przyszłych rekrutacji do odwołania zgody nie dłużej jednak niż 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych.

Administratorem danych jest Saketos sp. z o.o z siedzibą w Porajowie przy Poniatowskiego 15. Twoje dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.

X
W magazynie nie ma wystarczającej ilości produktów

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Out of stock

X

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Ask about product