Święta i okazje

Tkanina
Wybrane:
Wyczyść
Kolor
Wybrane:
Wyczyść
Rozmiar
Wybrane:
Wyczyść
Szerokość
Wybrane:
Wyczyść
Wysokość
Wybrane:
Wyczyść
Ozdobny nadruk
Wybrane:
Wyczyść
Okazja
Wybrane:
Wyczyść
Jest: 902 produkt(ów) w tej kategorii
Filtry Jest: 902 produkt(ów) w tej kategorii

W ciągu roku jest wiele okazji do wręczania bliskim prezentów i upominków. Niezależnie od okazji warto zadbać o właściwe zapakowanie podarunku. Starannie dobrane opakowanie pokaże nasze zaangażowanie włożone w przygotowanie prezentu i podkreśla szacunek, jakim darzymy osobę obdarowaną prezentem. Bardzo oryginalnym, a przy tym wyjątkowo pięknym opakowaniem każdego podarunku mogą być woreczki dostępne w sklepie Saketos. Oferujemy torebki prezentowe z takich materiałów jak len, bawełna, juta, organza, satyna, czy welur i jeans. Woreczki te są nie tylko urocze, lecz także bardzo praktyczne - posiadają system szybkiego i wygodnego zamykania. By zamknąć sakiewkę na prezent, wystarczy pociągnąć wstążkę lub sznurek wystający po obu stronach ściągacza. Przekonaj się, że ładne zapakowanie prezentu może być naprawdę proste!

Saketos — idealne opakowania na prezenty i upominki

Dlaczego warto skorzystać właśnie z woreczków Saketos? Przede wszystkim są one bardzo wyjątkowym sposobem na zapakowanie prezentu. Z pewnością każda obdarowana nim osoba doceni również fakt, iż nie jest to produkt jednorazowy, gdyż woreczki szyte z tkaniny są bardzo trwałe i można wykorzystać je ponownie. To doskonała alternatywa dla papierowej torby na prezenty! W sklepie Saketos dostępne są idealne opakowania na upominki świąteczne, walentynkowe, czy te z okazji chrztu, komunii lub ślubu.

Przypominamy, że oferujemy możliwość pełnej personalizacji produktów — mogą Państwo wybrać m.in. materiał, kolor i rozmiar (także niewystępujący w podstawowej ofercie sklepu). Na woreczkach można umieścić także dowolny napis oraz grafikę — w tym logo firmy. Takie woreczki doskonale sprawdzą się w roli świątecznych opakowań produktowych!

X
W magazynie nie ma wystarczającej ilości produktów

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Out of stock

X

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Ask about product