Komunia święta jest bardzo ważną uroczystością dla Katolików. Dzieci uczestniczą wtedy w pełnej Eucharystii, po raz pierwszy przyjmują Komunię. Z tej okazji wyprawiane są przyjęcia, aby w gronie przyjaciół i rodziny świętować wejście dziecka w kolejny etap wiary. Zaopatrz się w coś, co stało się bardzo modne na całym świecie. Woreczki dekoracyjne na Komunię Świętą – hit roku 2018!

Jak zapakować prezent na Komunię

Jak zapakować prezent na Komunię Świętą?

Woreczki na Komunię Świętą uszyte z organzy można wykorzystać na wiele sposobów. Wykonane z delikatnej, prześwitującej tkaniny, która zachwyca swoim urokiem. Woreczki te występują w bardzo wielu rozmiarach i kolorach. Są bardzo uniwersalne, dzięki czemu mogą posłużyć zarówno jako opakowanie upominku wręczanego jako podziękowanie za przybycie dla gości, ale także jako nietuzinkowe opakowanie prezentu dla dziecka. W zależności od preferencji, mogą posłużyć w różnych celach.

Podziękuj swoim gościom za przybycie

Często rodzice dzieci chcą podarować drobny upominek dla gości w podziękowaniu za przybycie na uroczystość. Zastanawiają się co kupić i przede wszystkim jak to ładnie zapakować. Najprostszą możliwością jest zakupienie migdałów w lukrze lub innych elegancko wyglądających łakoci i włożenie kilku sztuk do niewielkiego woreczka. Taki upominek ułożony przy talerzykach gości z pewnością miło ich zaskoczy!

Do woreczka można także zapakować niewielką figurkę. Małe, gipsowe aniołki są bardzo ładne i niedrogie! Ostatnio stały się bardzo popularne, więc nie muszą się Państwo martwić o ich dostępność w sprzedaży. Taką figurkę również można umieścić w niewielkim woreczku, co dopełni efektu.

Jak zapakować prezent na Komunię DIY

W sprzedaży posiadamy także woreczki okrągłe o średnicy 22 cm, pokazane na zdjęciu poniżej. Są one wyjątkowe, znacznie wyróżniają się na tle standardowych prostokątnych woreczków.

Jak podziękować gościom za przybycie

W naszym sklepie istnieje możliwość kupienia spersonalizowanych woreczków. Mogą się na nich znaleźć informacje takie jak na przykład imię dziecka, krótkie podziękowanie, grafika i tym podobne – wykonamy nadruk według Twojego wzoru. Więcej informacji na stronie sklepu.

Woreczki – opakowanie prezentu dla dziecka pierwszokomunijnego

Woreczki mogą też posłużyć jako opakowanie prezentu. Jeśli chcesz elegancko zapakować prezent, wcale nie musisz wojować z papierem ozdobnym na rolce, który się rwie i jest trudny do opanowania, ani z torebkami papierowymi, które łatwo zniszczyć. Zamiast tego wykorzystaj woreczki, które możesz dopasować do prezentu zarówno rozmiarem jak i wyglądem. Jeśli jednak nie chcesz, aby prezent był widoczny “na pierwszy rzut oka” możesz użyć na przykład woreczka welurowego lub satynowego. Są one bardzo eleganckie i wytworne – będą pasowały idealnie do okazji. Można do nich zapakować mniejsze prezenty takie jak zegarek, biżuteria, czy średniej wielkości gadżety elektroniczne.

Pierwsza Komunia Święta