Nasze woreczki materiałowe od wielu lat cieszą się powodzeniem w szerokim gronie klientów. Jesteśmy znani w wielu europejskich krajach - Niemcy, Włochy, Wielka Brytania, Hiszpania, Francja, Irlandia, Belgia, Austria, Holandia, Czechy, Polska... i w wielu innych! Dynamicznie zdobywamy kolejne rynki, co stanowi nasz powód do dumy. Im większą popularnością cieszyła się nasza marka w danym kraju, tym większa zachodziła potrzeba, by zaznaczać tam swoją obecność. Stąd powstała potrzeba przetłumaczenia na różne języki nazwy: "Woreczki Organza", która inaczej brzmi w języku angielskim, a jeszcze inaczej w języku niderlandzkim.

Z czasem zaczęło powstawać coraz więcej tłumaczeń pierwotnej nazwy naszej marki. Można było się w tym pogubić, a chcieliśmy być wciąż kojarzeni z naszymi woreczkami... Dlatego postanowiliśmy ujednolicić nasze działania i uprościć sposób komunikacji naszej marki. Postawiliśmy na krótką, oryginalną nazwę, która od razu przywodzi na myśl materiałowe woreczki.

Postawiliśmy na Saketos. Chcemy być rozpoznawalni we wszystkich krajach tak samo. Działamy dla Was. Działamy zgodnie z myślą, która każdego dnia nam przyświeca: Nasze woreczki, Twoje pomysły. Chcemy Was inspirować i pokazywać niezliczone możliwości wykorzystania naszych produktów. Każdy z Was ma inny pomysł na zastosowanie naszych woreczków i to najbardziej uwielbiamy w naszej pracy! Zmiana nazwy z Woreczki Organza (saketos.pl) na Saketos stanowi dla nas przełomowy moment, który połączy naszych klientów z całego świata. Saketos to globalne podejście do naszego produktu i rozpoznawalności naszej marki nie tylko w Polsce, Niemczech czy Wielkiej Brytanii.

Zapakujcie Wasze pomysły w nasze woreczki. Przekonajcie się sami o tym, jakie to proste.

X
W magazynie nie ma wystarczającej ilości produktów

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Out of stock

X

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Ask about product