10 szt. Woreczki z organzy 13 x 27 cm - błękitne
11,49zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: JutaKolor:


1 szt. Worek jutowy z nadrukiem 26 x 35 cm - naturalny / gwiazdki
12,39zł12,39zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: BawełnaKolor:


10 szt. Woreczki bawełniane 8 x 10 cm - czerwone
14,49zł1,45zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 16x22 cmTkanina: BawełnaKolor:


5 szt. Woreczki z bawełny 16 x 22 cm z pojedynczym sznurkiem - naturalne, na prezenty
16,99zł3,40zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: JutaKolor: Bestseller


Woreczki jutowe 13 x 18 cm, 10 szt. - jasnobrązowe na prezenty
22,59zł2,26zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: BawełnaKolor:


Białe woreczki bawełniane 18 x 24 cm - 5 szt, uniwersalne opakowanie
17,49zł3,50zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Zestaw 10 sztuk woreczków z organzy średniej wielkości w kolorze błękitnym o wymiarach 13 cm x 27 cm. Określa się je również jako woreczki tiulowe lub woreczki z tiulu.
Organza to elegancki materiał wywodzący się z Turkiestanu - regionu Azji. Jest bardzo stylowa, a przy tym zwiewna i delikatna. Jej uniwersalny wygląd i delikatna przezroczystość sprawiają, że odnajdzie się ona w każdej sytuacji.
Te uniwersalne woreczki mogą posłużyć jako miejsce, w którym będziemy przechowywać wszelkie przedmioty: biżuterię, monety i guziki, ale również świeczki czy buteleczki perfum. Równie dobrze spełni rolę pojemnika, do którego włożymy płatki kwiatów lub kuleczki zapachowe.
Organza świetnie sprawdzi się również jako opakowanie na niewielki prezent i upominek: stylowo go zapakuje, a do tego uchyli rąbek tajemnicy jeszcze przed otwarciem, ponieważ jest delikatnie przezroczysta.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Błękitny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 13 cm |
| Wysokość * | 27 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 20.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1327-LBL-371 |
| EAN | 5902565681517 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
10 szt. Woreczki z organzy 13 x 27 cm - błękitne
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta