25 szt. Woreczki z organzy 9 x 12 cm - brązowe
13,59zł / op.
1 op. = 25 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor: -4%


25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - fioletowe ciemne
11,49złOriginal price was: 11,49zł.10,98złCurrent price is: 10,98zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,98zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,98zł.
0,44zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


Woreczki z organzy 7 x 9 cm, z pojedynczą wstążeczką, zaciągane na jedną stronę, 25 szt
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


Bordowe woreczki z organzy 35 x 50 cm, zestaw 5 szt.
18,79złOriginal price was: 18,79zł.15,09złCurrent price is: 15,09zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,09zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,09zł.
3,02zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Kalendarz Adwentowy, zestaw 24 szt. Woreczki ze 100% bawełny, 10 x 13 cm + dodatki bożonarodzeniowe
99,99złOriginal price was: 99,99zł.79,99złCurrent price is: 79,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99zł.
79,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: Różne rozmiaryTkanina: Bawełna, Bawełna, poliesterKolor: -10%


5 szt. À la lniane worki na warzywa (3 szt.) i bawełniane torby na zakupy (2 szt.)
31,49złOriginal price was: 31,49zł.28,39złCurrent price is: 28,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,39zł.
5,68zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Prezentujemy kolekcję niedużych (9 cm x 12 cm) woreczków z organzy w kolorze brązowym. Pakiet składa się z 25 sztuk, a można je wykorzystać na sto różnych sposobów. Możemy także wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Te praktyczne woreczki świetnie sprawdzą się jako metoda przechowywania niewielkich przedmiotów: mogą to być kolekcjonerskie monety, przybory do szycia, niewielkie gadżety reklamowe i firmowe, biżuteria, słodycze, a nawet płatki kwiatów (np. lawendy) - możliwości ogranicza jedynie przez naszą wyobraźnię!
Organza jest materiałem bardzo zwiewnym i eleganckim, co czyni ją doskonałym sposobem na spakowanie drobnego upominku dla bliskiej osoby - zaś prezentowany pakiet 25 sztuk pozwoli na obdarowanie nimi całej rodziny.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Brązowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 9 cm |
| Wysokość * | 12 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 8 - 8.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0912-LBR-311 |
| EAN | 5902565682620 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 9 x 12 cm - brązowe
Tkanina: Organza, Rozmiar: 9x12 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta