Woreczki z organzy jasnobrązowe, 8 x 10 cm, 25 szt - na prezenty
11,99zł / op.
1 op. = 25 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 11 x 14 cm - czerwone
18,49złOriginal price was: 18,49zł.13,89złCurrent price is: 13,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
1,39zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: WelurKolor: -15%


1 szt. Worek welurowy 40 x 55 cm - biały
13,69złOriginal price was: 13,69zł.11,69złCurrent price is: 11,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
11,69zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


10 szt. Woreczki bawełniane 8 x 10 cm - turkusowe
14,49złOriginal price was: 14,49zł.11,59złCurrent price is: 11,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,59zł.
1,16zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 5x7 cmTkanina: OrganzaKolor: Bestseller-15%


Mini woreczki z organzy 5 x 7 cm, białe - zestaw 25 sztuk
11,49złOriginal price was: 11,49zł.9,79złCurrent price is: 9,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,79zł.
0,39zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Turkusowe woreczki bawełniane 9 x 12 cm - na upominki
15,49złOriginal price was: 15,49zł.11,69złCurrent price is: 11,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
1,17zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Małe woreczki z organzy 8 x 10 cm - pakuj z klasą nawet najmniejsze detale
Niech drobiazgi też mają swoją oprawę. Te małe woreczki z organzy w odcieniu klasycznego brązu to lekka, ale bardzo funkcjonalna forma pakowania, która podkreśla charakter zawartości. W zestawie znajdziesz 25 sztuk - gotowych do wykorzystania od razu w pakowaniu prezentów, próbek i dekoracyjnych dodatków.
Elegancka przejrzystość = wygoda i estetyka
Organza to lekki, półprzezroczysty materiał, który nie ukrywa zawartości - a wręcz ją eksponuje. Dzięki transparentnej strukturze odbiorca od razu widzi, co znajduje się w środku. W połączeniu z klasycznym kolorem, małe woreczki z organzy prezentują się minimalistycznie i ponadczasowo - pasują do różnych stylów i zastosowań.
Co spakujesz do środka?
- komplet biżuterii: np. bransoletka + kolczyki,
- mini zestaw kosmetyków (2-3 próbki po 5 ml),
- aromatyczny susz lub lawendę (ok. 10-15 g),
- słodycze - np. 4-6 pralinek lub pakiet krówek 30 g.
Mały format - duży potencjał
- Showroomy i butiki - pakowanie gratisów, próbek zapachowych, drobnych dodatków,
- Marki perfumeryjne - elegancka osłonka na mini flakoniki lub saszetki zapachowe,
- Firmy florystyczne i dekoratorskie - woreczki z suszem, konfetti, suszoną lawendą,
- Sklepy z upominkami - opakowanie na drobne pamiątki i przedmioty kolekcjonerskie.
Pakowanie, które wspiera sprzedaż
Małe woreczki z organzy są lekkie, szybkie w użyciu i prezentują się elegancko - to połączenie, które zwiększa postrzeganą wartość produktu bez podnoszenia kosztów. Świetnie sprawdzają się w pakowaniu rękodzieła, produktów promocyjnych czy personalizowanych zestawów firmowych.
Zamów zestaw już dziś lub skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wersji z personalizacją - pomożemy stworzyć opakowanie pasujące do Twojej marki.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Brązowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 8 cm |
| Wysokość * | 10 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6,5 - 7 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0810-LBR-311 |
| EAN | 5902565680619 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Woreczki z organzy jasnobrązowe, 8 x 10 cm, 25 szt - na prezenty
Tkanina: Organza, Rozmiar: 8x10 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta