10 szt. Woreczki welurowe 8 x 10 cm - czerwone
11,99zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


5 szt. Worki z organzy 26 x 35 cm - mi x kolorów
13,49złOriginal price was: 13,49zł.10,79złCurrent price is: 10,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,79zł.
2,16zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 9 x 12 cm na lawendowe upominki z nadrukiem Lavande de Provence - 10 szt.
30,99złOriginal price was: 30,99zł.24,80złCurrent price is: 24,80zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,80zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,80zł.
2,48zł / szt.1 op. = 10 szt.Dostępny na zamówienie -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - fioletowe ciemne
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: WelurKolor: -15%


1 szt. Worek welurowy 40 x 55 cm - biały
13,69złOriginal price was: 13,69zł.11,69złCurrent price is: 11,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
11,69zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm - białe z nadrukiem lawenda
18,79złOriginal price was: 18,79zł.14,99złCurrent price is: 14,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
1,50zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Czerwone woreczki welurowe rozmiar 8x10 cm
Oferujemy Państwu zestaw 10 sztuk woreczków wykonanych z weluru o wymiarach 8 x 10 cm. Ten praktyczny pakiet dostępny jest w kolorze czerwonym i posłuży na dłuższy okres czasu.
Woreczki w prezentowanej ofercie wykonane są z weluru nazywanego również pluszem. To bardzo miękki i przyjemny w dotyku materiał, który przez wiele lat był uznawany, jako ekskluzywny i do dzisiaj służy do wyrobu odzieży oraz element tapicerski do mebli.
Dzięki swoim walorom estetycznym i użytkowym woreczki welurowe to doskonały sposób na opakowanie dla rozmaitych przedmiotów codziennych oraz drobnych prezentów i upominków. Wytrzymała struktura tkaniny welurowej sprawi, że te woreczki będą stanowić dobre zabezpieczenie dla przedmiotów w nich schowanych. Welur jest puszysty i przyjemny w dotyku, dlatego nasze woreczki nadają się idealnie na podarunek dla bliskiej osoby czy prezent z okazji rocznicy lub innej podniosłej uroczystości.
Wskazówki i Porady dotyczące Użytkowania
Nasze czerwone woreczki welurowe o wymiarach 8x10 cm to doskonały wybór dla firm poszukujących eleganckich i funkcjonalnych opakowań. Wykonane z wysokiej jakości weluru, są nie tylko estetyczne, ale również bardzo praktyczne.
Specyfikacje Techniczne:
- Wymiary: 8x10 cm
- Materiał: Wysokiej jakości welur
- Kolor: Czerwony
- Zamknięcie: Praktyczny sznurek, który umożliwia łatwe i szybkie zamykanie
Korzyści i Zastosowania:
- Elegancki Wygląd: Welur dodaje luksusu i elegancji, idealnie nadając się na prezenty, gadżety firmowe i biżuterię.
- Trwałość: Materiał welurowy jest wytrzymały i nadaje się do wielokrotnego użytku, co sprawia, że jest to ekologiczne rozwiązanie.
- Wszechstronność: Idealne na specjalne okazje, takie jak Boże Narodzenie czy Walentynki, a także na codzienne użytkowanie.
Jak Optymalnie Użytkować Woreczki Welurowe:
- Przechowywanie Biżuterii: Woreczki te są idealne do przechowywania biżuterii, chroniąc ją przed zarysowaniami i uszkodzeniami.
- Opakowania na Prezenty: Dzięki eleganckiemu wyglądowi, są doskonałe na opakowania prezentowe, dodając uroku i klasy każdemu podarunkowi.
- Gadżety Firmowe: Możliwość nadruku logo firmy sprawia, że woreczki stają się świetnym narzędziem marketingowym, zwiększającym rozpoznawalność marki.
Personalizacja i Branding:
Jednym z największych atutów naszych woreczków jest możliwość pełnej personalizacji. Możesz umieścić na nich logo swojej firmy, slogan, a nawet grafikę o fotograficznej jakości. Dzięki temu woreczki stają się nie tylko opakowaniem, ale również skutecznym narzędziem marketingowym, które wzmacnia rozpoznawalność marki.
Dodatkowe Usługi:
- Darmowa Wizualizacja: Przed finalizacją zamówienia oferujemy darmową wizualizację, dzięki czemu można zobaczyć, jak będzie wyglądać nadruk na wybranym woreczku.
- Szybka Realizacja: Oferujemy ekspresową realizację zamówień, nawet w ciągu 2 dni roboczych, co jest szczególnie ważne w okresach wzmożonej sprzedaży świątecznej.
Zapraszamy do współpracy i zamówienia naszych eleganckich woreczków welurowych, które z pewnością podniosą prestiż Twojej marki i produktów.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Welur |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 8 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 10 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6.5 - 7.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | VVT-0810-RED-022 |
| EAN | 5902565682996 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki welurowe 8 x 10 cm - czerwone
Tkanina: Welur, Rozmiar: 8x10 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta