10 szt. Woreczki metaliczne 15 x 20 cm - złote
14,69zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm - mix kolorów
17,99złOriginal price was: 17,99zł.14,39złCurrent price is: 14,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,39zł.
1,44zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: JutaKolor: -25%


10 szt. Woreczki jutowe, małe 12 x 15 cm - naturalny kolor, nadruk w dekoracyjne złote kropki
25,99złOriginal price was: 25,99zł.19,49złCurrent price is: 19,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,50zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,50zł.
1,95zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 10 x 13 cm - turkusowe
16,29złOriginal price was: 16,29zł.12,29złCurrent price is: 12,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,21zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,21zł.
1,23zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 45x60 cmTkanina: LenKolor: -20%


1 szt. Worek lniany naturalny 45 x 60 cm
40,49złOriginal price was: 40,49zł.32,39złCurrent price is: 32,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,40zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,40zł.
32,39zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: JutaKolor: -20%


10 szt. Woreczki jutowe 13 x 18 cm - mix kolorów
24,59złOriginal price was: 24,59zł.19,69złCurrent price is: 19,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,67zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,67zł.
1,97zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Kolekcja 10 sztuk złotych woreczków metalicznych o wymiarach 15 x 20 cm.
Gładka powierzchnia tych niebanalnych woreczków w dotyku przypomina satynę, jednak woreczki metaliczne występują jedynie w dwóch ekskluzywnych kolorach: srebrnym i złotym, które doskonale współgrają z charakterem ważnych uroczystości. Z tego względu woreczki metaliczne świetnie spisują się one jako opakowanie na coś, co chcemy przekazać w odpowiednio oficjalny sposób - np. prezent ślubny.
Złoto i srebro naturalnie kojarzą się z czymś wartościowym, dlatego świetnie nadają się do przechowywania w nich biżuterii, kamieni szlachetnych czy zbiorów kolekcjonerskich monet. Woreczki metaliczne ładnie współgrają również ze słodkościami zapakowanymi w papier o tym samym kolorze - taka drobnostka na pewno poprawi nastrój bliskiej osoby
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Metaliczny |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 16 - 17 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | MET-1520-GXX-511 |
| EAN | 5902565686956 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.














Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta