10 szt. Woreczki metaliczne 15 x 20 cm - złote
14,69zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


Worki z organzy 35 x 50 cm, kolor ecru - zestaw 5 szt.
18,79złOriginal price was: 18,79zł.15,09złCurrent price is: 15,09zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,09zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,09zł.
3,02zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Turkusowe woreczki bawełniane 9 x 12 cm - na upominki
15,49złOriginal price was: 15,49zł.11,69złCurrent price is: 11,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
1,17zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 9 x 12 cm na lawendowe upominki z nadrukiem Lavande de Provence - 10 szt.
30,99złOriginal price was: 30,99zł.24,80złCurrent price is: 24,80zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,80zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,80zł.
2,48zł / szt.1 op. = 10 szt.Dostępny na zamówienie -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


Turkusowe woreczki bawełniane 11 x 14 cm, 10 szt., na prezenty
18,49złOriginal price was: 18,49zł.13,89złCurrent price is: 13,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
1,39zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: LenKolor: -15%


5 szt. Woreczki lniane - kolor naturalny 12 x 15 cm
33,99złOriginal price was: 33,99zł.28,89złCurrent price is: 28,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,89zł.
5,78zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Kolekcja 10 sztuk złotych woreczków metalicznych o wymiarach 15 x 20 cm.
Gładka powierzchnia tych niebanalnych woreczków w dotyku przypomina satynę, jednak woreczki metaliczne występują jedynie w dwóch ekskluzywnych kolorach: srebrnym i złotym, które doskonale współgrają z charakterem ważnych uroczystości. Z tego względu woreczki metaliczne świetnie spisują się one jako opakowanie na coś, co chcemy przekazać w odpowiednio oficjalny sposób - np. prezent ślubny.
Złoto i srebro naturalnie kojarzą się z czymś wartościowym, dlatego świetnie nadają się do przechowywania w nich biżuterii, kamieni szlachetnych czy zbiorów kolekcjonerskich monet. Woreczki metaliczne ładnie współgrają również ze słodkościami zapakowanymi w papier o tym samym kolorze - taka drobnostka na pewno poprawi nastrój bliskiej osoby
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Metaliczny |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 16 - 17 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | MET-1520-GXX-511 |
| EAN | 5902565686956 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.














Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta