10 szt. Woreczki metaliczne 13 x 18 cm - złote
12,59zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: JutaKolor: -20%


10 szt. Woreczki jutowe 6 x 8 cm - mix kolorów
13,99złOriginal price was: 13,99zł.11,19złCurrent price is: 11,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,19zł.
1,12zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - białe
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 11x20 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 11 x 20 cm - białe
22,29złOriginal price was: 22,29zł.16,79złCurrent price is: 16,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,72zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,72zł.
1,68zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 10 x 13 cm - turkusowe
16,29złOriginal price was: 16,29zł.12,29złCurrent price is: 12,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,21zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,21zł.
1,23zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


Worki z organzy 35 x 50 cm, kolor ecru - zestaw 5 szt.
18,79złOriginal price was: 18,79zł.15,09złCurrent price is: 15,09zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,03zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,03zł.
3,02zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Zestaw 10 sztuk metalicznych woreczków o wymiarach 13 cm x 18 cm w kolorze złotym.
Ich gładka powierzchnia czyni z nich wręcz idealny sposób na zapakowanie przedmiotów, które chcemy przekazać w odpowiednio elegancki sposób: upominków, prezentów, a także gadżetów firmowych i promocyjnych. Kolor wyraża uznanie i szacunek, dlatego te stylowe woreczki doskonale podkreślą charakter ważnej uroczystości rodzinnej i biznesowej.
Woreczki metaliczne są bardzo często wykorzystywane na weselach jako symboliczne podziękowanie za przybycie dla gości, np. coś słodkiego czy okazjonalny, krótki wierszyk. Woreczek można również wypełnić aromatycznymi płatkami kwiatów - taki upominek świetnie dopełni obraz wesela w ogrodzie. Możliwości jest o wiele więcej, a ogranicza je wyłącznie nasza wyobraźnia.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Metaliczny |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 13 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 18 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 14 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | MET-1318-GXX-511 |
| EAN | 5902565680152 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.

















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta