10 szt. Woreczki metaliczne 13 x 18 cm - złote
12,59zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, BawełnaKolor: -25%


Woreczki bawełniane z organzy 10x13 cm - 10 szt - opakowanie z nutą lekkości
30,99złOriginal price was: 30,99zł.23,30złCurrent price is: 23,30zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,30zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,30zł.
2,33zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x33 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


Kolorowe woreczki z organzy na upominki 15 x 33 cm - zestaw 10 szt. mix kolorów
18,99złOriginal price was: 18,99zł.15,19złCurrent price is: 15,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,19zł.
1,52zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 3 cmTkanina: SatynaKolor: -30%


10 szt. Kokardki materiałowe 7 x 3 cm - czerwone
9,99złOriginal price was: 9,99zł.6,99złCurrent price is: 6,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
0,70zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - zielone
11,99złOriginal price was: 11,99zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 3.5x19 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 3,5 x 19 cm - mix kolorów
15,29złOriginal price was: 15,29zł.12,29złCurrent price is: 12,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
0,49zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Zestaw 10 sztuk metalicznych woreczków o wymiarach 13 cm x 18 cm w kolorze złotym.
Ich gładka powierzchnia czyni z nich wręcz idealny sposób na zapakowanie przedmiotów, które chcemy przekazać w odpowiednio elegancki sposób: upominków, prezentów, a także gadżetów firmowych i promocyjnych. Kolor wyraża uznanie i szacunek, dlatego te stylowe woreczki doskonale podkreślą charakter ważnej uroczystości rodzinnej i biznesowej.
Woreczki metaliczne są bardzo często wykorzystywane na weselach jako symboliczne podziękowanie za przybycie dla gości, np. coś słodkiego czy okazjonalny, krótki wierszyk. Woreczek można również wypełnić aromatycznymi płatkami kwiatów - taki upominek świetnie dopełni obraz wesela w ogrodzie. Możliwości jest o wiele więcej, a ogranicza je wyłącznie nasza wyobraźnia.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Metaliczny |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 13 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 18 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 14 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | MET-1318-GXX-511 |
| EAN | 5902565680152 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta