10 szt. Woreczki jutowe 9 x 12 cm - bordowe
13,59zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: JutaKolor:


10 szt. Woreczki jutowe z nadrukiem 12 x 15 cm - czerwone / renifer
33,79zł / op.
1 op. = 10 szt.3,38 zł / szt.3,38zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Worek à la lniany 30 x 40 cm z nadrukiem
21,99zł / op.
1 op. = 1 szt.21,99 zł / szt.21,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 10 x 13 cm - żółte
14,79zł / op.
1 op. = 25 szt.0,59 zł / szt.0,59zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: OrganzaKolor:


1 szt. Worek Halloween (nr 2) z organzy 40 x 55 cm - czarny
17,89zł / op.
1 op. = 1 szt.17,89 zł / szt.17,89zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: JutaKolor:


1 szt. Worek Halloween (nr 1) jutowy 30 x 40 cm - naturalny jasny
13,69zł / op.
1 op. = 1 szt.13,69 zł / szt.13,69zł / szt.1 op. = 1 szt.
Opis
10 sztuk woreczków jutowych w kolorze bordowym w rozmiarze 9 x 12 cm. Oferowane przez nas woreczki wykonane są z naturalnej lub syntetycznej juty, którą cechuje wytrzymałość i charakterystyczny, "sznurkowy wygląd". Oba woreczki materiałowe pochłaniają i oddają wilgoć, dlatego niestraszne są im zmieniające się warunki otoczenia.
Woreczki z juty doskonale komponują się z naturalnymi dekoracjami, żywnością bio, naturalnymi zapachami oraz innymi produktami ekologicznymi, dzięki czemu doskonale podkreślą uroczystości typu vintage oraz imprezy stylizowane na klimat wiejski i staropolską biesiadę.
Nasza oferta woreczków jutowych zawiera również modele specjalnie barwione na wiele różnych kolorów, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć jutowy woreczek idealny dla siebie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Bordowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 9 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 12 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 9 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | JUT-0912-BG-042 |
| EAN | 5902565686871 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki jutowe 9 x 12 cm - bordowe
Tkanina: Juta, Rozmiar: 9x12 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta