10 szt. Woreczki jutowe 8 x 10 cm - bordowe
12,59zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: JutaKolor:


1 szt. Worek jutowy z nadrukiem 30 x 40 cm - czerwony / renifer
16,39zł / op.
1 op. = 1 szt.16,39 zł / szt.16,39zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: OrganzaKolor:


Woreczki z organzy 15 x 20 cm, kolor żółty, 10 szt.
9,49zł / op.
1 op. = 10 szt.0,95 zł / szt.0,95zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Worek à la lniany 26 x 35 cm - Boże Narodzenie- Lizaki
16,39zł / op.
1 op. = 1 szt.16,39 zł / szt.16,39zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


Woreczki à la lniane z haftem lawendy 10x13 cm - 10 szt - elegancki akcent w prowansalskim stylu
47,99zł / op.
1 op. = 10 szt.4,80 zł / szt.4,80zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm - zielone
15,99zł / op.
1 op. = 10 szt.1,60 zł / szt.1,60zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
10 sztuk woreczków jutowych w kolorze bordowym w rozmiarze 8 cm x 10 cm.
Oferowane przez nas woreczki wykonane są z naturalnej lub syntetycznej juty, którą cechuje wytrzymałość i charakterystyczny, "sznurkowy wygląd". Oba woreczki materiałowe pochłaniają i oddają wilgoć, dlatego niestraszne są im zmieniające się warunki otoczenia.
Woreczki z juty doskonale komponują się z naturalnymi dekoracjami, żywnością bio, naturalnymi zapachami oraz innymi produktami ekologicznymi, dzięki czemu doskonale podkreślą uroczystości typu vintage oraz imprezy stylizowane na klimat wiejski i staropolską biesiadę.
Nasza oferta woreczków jutowych zawiera również modele specjalnie barwione na wiele różnych kolorów, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć jutowy woreczek idealny dla siebie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Bordowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 8 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 10 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6,98 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | JUT-0810-BG-042 |
| EAN | 5902565687786 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki jutowe 8 x 10 cm - bordowe
Tkanina: Juta, Rozmiar: 8x10 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta