10 szt. Woreczki jutowe 10 x 13 cm - bordowe
15,79zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - białe
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 15x33 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


Kolorowe woreczki z organzy na upominki 15 x 33 cm - zestaw 10 szt. mix kolorów
18,99złOriginal price was: 18,99zł.15,19złCurrent price is: 15,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,19zł.
1,52zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -10%


Woreczki z organzy 12 x 15 cm - zestaw 25 szt. mix kolorów
19,59złOriginal price was: 19,59zł.17,69złCurrent price is: 17,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
0,71zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - mix kolorów
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
0,46zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 11x20 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 x turkusowe woreczki bawełniane 11 x 20 cm - profesjonalne opakowanie dla firm
22,29złOriginal price was: 22,29zł.16,79złCurrent price is: 16,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,79zł.
1,68zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
10 sztuk woreczków jutowych w kolorze bordowym w rozmiarze 10 cm x 13 cm.
Oferowane przez nas woreczki wykonane są z naturalnej lub syntetycznej juty, którą cechuje wytrzymałość i charakterystyczny, "sznurkowy wygląd". Oba woreczki materiałowe pochłaniają i oddają wilgoć, dlatego niestraszne są im zmieniające się warunki otoczenia.
Woreczki z juty doskonale komponują się z naturalnymi dekoracjami, żywnością bio, naturalnymi zapachami oraz innymi produktami ekologicznymi, dzięki czemu doskonale podkreślą uroczystości typu vintage oraz imprezy stylizowane na klimat wiejski i staropolską biesiadę.
Nasza oferta woreczków jutowych zawiera również modele specjalnie barwione na wiele różnych kolorów, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć jutowy woreczek idealny dla siebie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Bordowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 10 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 13 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 9.5 - 11 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | JUT-1013-BG-042 |
| EAN | 5902565687793 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki jutowe 10 x 13 cm - bordowe
Tkanina: Juta, Rozmiar: 10x13 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta