3 szt. Worki satynowe 26 x 35 cm - srebrne
9,99zł / op.
1 op. = 3 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm - mix kolorów
17,99złOriginal price was: 17,99zł.14,39złCurrent price is: 14,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,39zł.
1,44zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 11x20 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 x woreczki bawełniane czerwone 11 x 20 cm - wyróżnij swój prezent
22,29złOriginal price was: 22,29zł.16,79złCurrent price is: 16,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,79zł.
1,68zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, Bawełna, poliesterKolor: -20%


Woreczki à la lniano-organzowe 10x13 cm - 5 szt - klasyka z lawendowym akcentem
41,99złOriginal price was: 41,99zł.33,59złCurrent price is: 33,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 33,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 33,59zł.
6,72zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 9 x 12 cm - fioletowe ciemne z nadrukiem (lawenda) / 2
18,79złOriginal price was: 18,79zł.14,99złCurrent price is: 14,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
1,50zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


5 szt. Worki z organzy 30 x 40 cm - mi x kolorów
17,99złOriginal price was: 17,99zł.13,49złCurrent price is: 13,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,49zł.
2,70zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Woreczki ozdobne w ilości 3 sztuk, wykonane ze srebrnej satyny o wymiarach 26 x 35 cm.
Z satyny produkuje się stylowe woreczki materiałowe, łączące w sobie zwiewność i niebanalny styl. Satyna jest miła w dotyku, a także bardzo ładnie się prezentuje, co czyni z niej idealny sposób na efektowne opakowanie na biżuterię, kosmetyki i perfumy, zarówno jako sposób na ich przechowywanie w domu, jak i stylowy upominek czy prezent ślubny. Zaletą satyny jest jej uniwersalność, dzięki której te eleganckie woreczki satynowe znajdują zastosowanie na bardzo wiele sposobów.
Oferujemy również możliwość personalizacji woreczków satynowych - na życzenie klienta wykonujemy nadruki okolicznościowe, jeśli zatem życzysz sobie czegoś naprawdę specjalnego, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Satyna |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 |
| Szerokość * | 26 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 35 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 28.5 - 29 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | SAT-2635-SXX-402 |
| EAN | 5902565685768 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
3 szt. Worki satynowe 26 x 35 cm - srebrne
Tkanina: Satyna, Rozmiar: 26x35 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta