5 szt. Worki metaliczne 26 x 35 cm - srebrne
16,79zł / op.
1 op. = 5 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: JutaKolor: -20%


10 szt. Woreczki jutowe 12 x 15 cm - szare
18,59złOriginal price was: 18,59zł.14,89złCurrent price is: 14,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,89zł.
1,49zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


5 szt. Worki z organzy 40 x 55 cm - mix kolorów
23,49złOriginal price was: 23,49zł.17,69złCurrent price is: 17,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
3,54zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -27%


7 szt. Worki à la lniane 30 x 40 cm z nadrukiem - kolorowanka z mazakami
94,99złOriginal price was: 94,99zł.69,39złCurrent price is: 69,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,39zł.
9,91zł / szt.1 op. = 7 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, BawełnaKolor: -25%


Woreczki bawełniane z organzy 10x13 cm - 10 szt - opakowanie z nutą lekkości
30,99złOriginal price was: 30,99zł.23,30złCurrent price is: 23,30zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,30zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,30zł.
2,33zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor: -10%


Małe woreczki z organzy 6 x 8 cm, 25 szt - neonowe zielone
11,49złOriginal price was: 11,49zł.10,39złCurrent price is: 10,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,39zł.
0,42zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Niebanalny pakiet 5 sztuk woreczków metalicznych w kolorze srebrnym o wymiarach 26 x 35 cm.
Woreczki metaliczne cechują się gładką i miłą w dotyku powierzchnią, która w połączeniu z naturalną elegancją złota i srebra tworzy doskonały sposób na stylowe pakowanie - do środka można włożyć wszelkie prezenty, a także gadżety promocyjne i firmowe upominki, bowiem kolor woreczka już na pierwszy rzut oka wyraża sobą wiele szacunku i uznania dla drugiej osoby.
Te stylowe woreczki metaliczne wykorzystuje się również na uroczystościach rodzinnych, takich jak wesela czy rocznice, jako symboliczne podziękowanie dla gości za przybycie. Mogą to być aromatyczne płatki kwiatów, karteczka z dobrym słowem od gospodarza dla gościa lub odwrotnie czy też garść słodkości - możliwości są ograniczone jedynie przez wyobraźnię!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Metaliczny |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 26 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 35 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 29 - 30 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | MET-2635-SXX-211 |
| EAN | 5903003410263 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta