5 szt. Worki welurowe 22 x 30 cm - różowe jasne
26,99zł / op.
1 op. = 5 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - pomarańczowe
11,99złOriginal price was: 11,99zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniano-organzowe 10x13 cm - 5 szt - lawendowa elegancja z haftem
44,99złOriginal price was: 44,99zł.35,99złCurrent price is: 35,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
7,20zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor: -15%


5 x różowe woreczki jutowe 15 x 20 cm - delikatność i siła w jednym
12,99złOriginal price was: 12,99zł.11,09złCurrent price is: 11,09zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,09zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,09zł.
2,22zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: WelurKolor: -20%


10 szt. Woreczki welurowe 8 x 10 cm - czarne - serce
20,99złOriginal price was: 20,99zł.16,79złCurrent price is: 16,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,79zł.
1,68zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -29%


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - zielone
11,29złOriginal price was: 11,29zł.7,99złCurrent price is: 7,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7,99zł.
0,32zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Worki welurowe w ilości 5 sztuk oraz kolorze jasnym różowym. Sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach oraz rozmiarze 22 x 30 cm.
Prezentowany zestaw welurowych worków jest perfekcyjnym wyborem dla osób, które cenią sobie wytrzymałość oraz piękno. Worki wykonane z weluru nie dość, że są bardzo przyjemne w dotyku to w dodatku posłużą na długie lata! Welur to niesamowicie wytrzymała tkanina, która jest łatwa w pielęgnacji.
W naszych welurowych woreczkach można przechowywać dosłownie wszystko! Począwszy od biżuterii, a skończywszy na kolekcji drogocennych monet. To idealna forma opakowania na prezent lub upominek na każdą okazję! Dzięki temu, że to przewiewny materiał, nie musimy się obawiać nieprzyjemnego zapachu przedmiotów schowanych w tych woreczkach. Welur już od wielu lat był uznawany za materiał ekskluzywny i wykorzystywany przy produkcji obuwia, odzieży oraz wyrobów tapicerskich. Polecamy nasze worki welurowe idealne na każdą okoliczność oraz event!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Welur |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 22 cm |
| Okazja | Walentynki |
| Wysokość * | 30 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 23 - 24 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | VVT-2230-LPK-092 |
| EAN | 5902565684990 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
5 szt. Worki welurowe 22 x 30 cm - różowe jasne
Tkanina: Welur, Rozmiar: 22x30 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta