25 szt. Woreczki z organzy 13 x 18 cm - fioletowe ciemne
19,99zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm - mix kolorów
17,99zł / op.
1 op. = 10 szt.1,80 zł / szt.1,80zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: JutaKolor:


10 szt. Woreczki jutowe 6 x 8 cm - mix kolorów
13,99zł / op.
1 op. = 10 szt.1,40 zł / szt.1,40zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: JutaKolor:


10 szt. Woreczki jutowe 13 x 18 cm - bordowe
22,59zł / op.
1 op. = 10 szt.2,26 zł / szt.2,26zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: OrganzaKolor:


1 szt. Worek Halloween (nr 1) z organzy 40 x 55 cm - czarny
17,89zł / op.
1 op. = 1 szt.17,89 zł / szt.17,89zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm - Boże Narodzenie
21,99zł / op.
1 op. = 10 szt.2,20 zł / szt.2,20zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Zbiór 25 sztuk średnich woreczków z organzy w rozmiarze 13 cm x 18 cm, których fioletowy ciemny kolor świetnie sprawdzi się w każdym miejscu. Zestaw ten jest bardzo uniwersalny, bowiem pozwala na wykorzystanie woreczków na przeróżne sposoby.
I tak, mogą one posłużyć jako miejsce do przechowywania takich przedmiotów jak kosmetyki, świeczki czy mydełka.
Równie dobrze sprawdzą się w postaci pojemniczka na perfumy lub niewielki prezent, którym chcemy obdarować kogoś bliskiego, a także świetnie spełnią rolę eleganckiego opakowania na okazjonalny upominek od firmy lub organizacji - woreczki z organzy znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, ponieważ można w nich przechowywać dosłownie wszystko, i to na każdą okazję bez wyjątku!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Fioletowy ciemny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 13 cm |
| Wysokość * | 18 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 12.5 - 13 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1318-DVL-141 |
| EAN | 5902565681364 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 13 x 18 cm - fioletowe ciemne
Tkanina: Organza, Rozmiar: 13x18 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta