25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - bordowe
11,49zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm, kolor pomarańczowy
11,49zł / op.
1 op. = 25 szt.0,46 zł / szt.0,46zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 16x22 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 16 x 22 cm - białe
10,49zł / op.
1 op. = 10 szt.1,05 zł / szt.1,05zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: JutaKolor:


1 szt. Kalendarz adwentowy woreczki jutowe 13 x 18 cm - naturalne ciemne + czerwone numery
109,99zł / op.
1 op. = 1 szt.109,99 zł / szt.109,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: SatynaKolor:


Woreczki satynowe 10 x 13 cm, 10 szt. - kolor złoty
8,99zł / op.
1 op. = 10 szt.0,90 zł / szt.0,90zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Woreczek à la lniany z nadrukiem 13 x 18 cm - ciasteczka
7,79zł / op.
1 op. = 1 szt.7,79 zł / szt.7,79zł / szt.1 op. = 1 szt.
Opis
Praktyczny zestaw małych woreczków z organzy o wymiarach 5 cm x 7 cm. Pakiet zawiera 25 sztuk w kolorze bordowym, dzięki czemu zapewnia dużo przestrzeni na niewielkie przedmioty. Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zestaw ten okaże się bardzo przydatny, jeśli posiadasz dużą ilość rzeczy do posegregowania.
Torebeczki z organzy doskonale spiszą się jako paczuszki na guziki, biżuterię czy kolekcję monet.
Woreczki z organzy świetnie sprawdzą się również jako opakowanie na niewielki prezent, które uchyli rąbek tajemnicy obdarowanemu jeszcze przed jego otwarciem, zachęcając do rozpakowania zawartości.
Woreczki z organzy to bardzo uniwersalny dodatek, który przyda się w każdym domu.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Bordowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 5 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 7 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 4.5 - 5.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0507-BGX-061 |
| EAN | 5902565680220 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - bordowe
Tkanina: Organza, Rozmiar: 5x7 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta