Woreczki z organzy 9 x 12 cm, kolor żółty, 25 szt.
13,59zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm - mix kolorów
17,99złOriginal price was: 17,99zł.14,39złCurrent price is: 14,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,39zł.
1,44zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 10x13 cm - 10 szt - z haftem lawendy i rustykalnym urokiem
53,49złOriginal price was: 53,49zł.42,79złCurrent price is: 42,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,79zł.
4,28zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki SD z organzy 7 x 9 cm (SDB) - różowe
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -27%


7 szt. Worki à la lniane 30 x 40 cm z nadrukiem - kolorowanka z mazakami
94,99złOriginal price was: 94,99zł.69,39złCurrent price is: 69,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,39zł.
9,91zł / szt.1 op. = 7 szt. -
Rozmiar: 11x20 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 x turkusowe woreczki bawełniane 11 x 20 cm - profesjonalne opakowanie dla firm
22,29złOriginal price was: 22,29zł.16,79złCurrent price is: 16,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,79zł.
1,68zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Woreczki z organzy 9 x 12 cm - żółte
Postaw na świeżość i kolor - żółte woreczki z organzy w rozmiarze 9 x 12 cm to subtelny sposób na zapakowanie małych upominków, wielkanocnych niespodzianek i produktów handmade. W zestawie znajdziesz aż 25 sztuk, co sprawia, że to ekonomiczne i estetyczne rozwiązanie zarówno dla domu, jak i biznesu.
Mały format, który robi wielkie wrażenie
Organza to lekka, półprzezroczysta tkanina, która prezentuje się wyjątkowo elegancko - nawet przy niewielkich formatach. Jej subtelny połysk i struktura sprawiają, że zawartość wygląda bardziej luksusowo, a opakowanie staje się częścią prezentu.
Pomysły na zawartość - co zapakować?
- 1-2 mini mydełka lub świeczki zapachowe,
- garść migdałów, czekoladowych jajeczek lub cukierków (ok. 50-70 g),
- biżuterię - kolczyki, pierścionek lub zawieszkę,
- mały flakonik perfum lub woreczek z suszoną lawendą (ok. 10-20 g).
Dlaczego te woreczki z organzy będą strzałem w dziesiątkę?
- 25 sztuk w komplecie - idealne na eventy, pakiety handmade, sklepy,
- Wiosenny kolor - intensywny żółty doskonale wpisuje się w klimat Wielkanocy,
- Efektowna prezentacja - lekka organza podkreśla elegancję zawartości,
- Uniwersalne zastosowanie - od świątecznych prezentów po zapachowe dekoracje.
Wielkanocne pakowanie, które przyciąga spojrzenia
Woreczki z organzy w odcieniu żółci to nie tylko praktyczne, ale i wyjątkowo estetyczne opakowanie - idealne do koszyczków wielkanocnych, stołów dekoracyjnych lub zestawów prezentowych. Dzięki nim zapakujesz z wyczuciem każdy detal i zadbasz o spójny efekt wizualny.
Zamów już dziś i stwórz wielkanocną oprawę, którą zapamięta każdy obdarowany!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 9 cm |
| Okazja | Wielkanoc |
| Wysokość * | 12 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 8 - 8.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0912-YXX-341 |
| EAN | 5902565682613 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Woreczki z organzy 9 x 12 cm, kolor żółty, 25 szt.
Tkanina: Organza, Rozmiar: 9x12 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta