25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm - złote
11,69zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor: -4%


25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - fioletowe ciemne
11,49złOriginal price was: 11,49zł.10,98złCurrent price is: 10,98zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,98zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,98zł.
0,44zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: WelurKolor: -15%


1 szt. Worek welurowy 40 x 55 cm - biały
13,69złOriginal price was: 13,69zł.11,69złCurrent price is: 11,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
11,69zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - fioletowe ciemne
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: JutaKolor: -25%


10 szt. Woreczki jutowe, małe 12 x 15 cm - naturalny kolor, nadruk w dekoracyjne złote kropki
25,99złOriginal price was: 25,99zł.19,49złCurrent price is: 19,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
1,95zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 11x20 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 11 x 20 cm - białe
22,29złOriginal price was: 22,29zł.16,79złCurrent price is: 16,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,79zł.
1,68zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Praktyczny zestaw małych woreczków z organzy o wymiarach 7 cm x 9 cm. Pakiet zawiera 25 sztuk w kolorze złotym, dzięki czemu zapewnia dużo przestrzeni na niewielkie przedmioty. Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować. Zestaw ten okaże się bardzo przydatny, jeśli posiadasz dużą ilość rzeczy do posegregowania.
Woreczki z organzy doskonale spiszą się jako paczuszki na guziki, biżuterię czy kolekcję monet. Woreczki z organzy świetnie sprawdzą się również jako opakowanie na niewielki prezent, które uchyli rąbek tajemnicy obdarowanemu jeszcze przed jego otwarciem, zachęcając do rozpakowania zawartości.
Woreczki z organzy to bardzo uniwersalny dodatek, który przyda się w każdym domu.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 7 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 9 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0709-GXX-511 |
| EAN | 5902565680442 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm - złote
Tkanina: Organza, Rozmiar: 7x9 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta