25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - złote
11,49zł / op.
1 op. = 25 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: OrganzaKolor:


5 szt. Worki z organzy 40 x 55 cm - różowe jasne
21,49zł / op.
1 op. = 5 szt.4,30 zł / szt.4,30zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 3.5x19 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 3,5 x 19 cm - niebieskie
13,29zł / op.
1 op. = 25 szt.0,53 zł / szt.0,53zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Worek à la lniany z nadrukiem 35 x 50 cm - na warzywa (EN)
14,99zł / op.
1 op. = 1 szt.14,99 zł / szt.14,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - czarne
11,29zł / op.
1 op. = 25 szt.0,45 zł / szt.0,45zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: JutaKolor:


3 szt. Worki jutowe 22 x 30 cm - szare
13,69zł / op.
1 op. = 3 szt.4,56 zł / szt.4,56zł / szt.1 op. = 3 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Zestaw niewielkich, ale bardzo praktycznych woreczków z tkaniny organza, określanych również jako torebki szyfonowe. Oferowana całość dotyczy zestawu 25 sztuk w złotym kolorze, zaś wymiary pojedynczego woreczka wynoszą 6 cm x 8 cm.
Organza to półprzezroczysta tkanina o bardzo zwiewnej strukturze, która nie tylko elegancko się prezentuje, ale również jest wbrew pozorom bardzo solidna. Woreczki wykonane z organzy są zatem praktycznym sposobem na przechowywanie niewielkich przedmiotów przez długi czas.
Ten zestaw jest perfekcyjnym wyborem, jeśli szukamy sposobu na składowanie dużej ilości małych rzeczy, jak np. monety czy guziki - woreczki z organzy o wymiarach 6 cm x 8 cm doskonale podołają takiemu zadaniu, zaś wkładając do środka przyjemne aromaty (np. lawendę) można stworzyć oryginalne woreczki zapachowe lub pachnące woreczki do szafy.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 6 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki, Wielkanoc |
| Wysokość * | 8 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 5 - 6 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0608-GXX-511 |
| EAN | 5902565680329 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - złote
Tkanina: Organza, Rozmiar: 6x8 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta