1 szt. Worek à la lniany 30 x 40 cm z nadrukiem
21,99zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


10 szt. Woreczki bawełniane 6 x 8 cm - turkusowe
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
1,15zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


10 szt. Woreczki bawełniane 13 x 18 cm - czerwone
25,79złOriginal price was: 25,79zł.21,99złCurrent price is: 21,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,99zł.
2,20zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: Różne rozmiaryTkanina: Bawełna, Bawełna, poliesterKolor: -10%


5 szt. À la lniane worki na warzywa (3 szt.) i bawełniane torby na zakupy (2 szt.)
31,49złOriginal price was: 31,49zł.28,39złCurrent price is: 28,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,39zł.
5,68zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


5 szt. Worki z organzy 26 x 35 cm - mi x kolorów
13,49złOriginal price was: 13,49zł.10,79złCurrent price is: 10,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,79zł.
2,16zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: JutaKolor: -25%


Woreczki jutowe 12x15 cm - białe kropki i rustykalny urok prezentów
25,99złOriginal price was: 25,99zł.19,49złCurrent price is: 19,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
1,95zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Tu kupisz à la lniany worek (1 sztuka w opakowaniu) z tkaniny o wyglądzie lnu w kolorze naturalnym ze świątecznym nadrukiem - kot w czapce Mikołaja. Prezentowany tutaj worek prezentowy ma wymiary 30 x 40 cm i posiada w ściągaczu podwójny bawełniany sznurek o ozdobnym splocie.
Wyjątkowy prezent dla Twojego kota
Szykując prezenty bożonarodzeniowe dla bliskich, pamiętaj też o swoim małym, miauczącym przyjacielu! Zadbaj także o piękną oprawę tego podarunku. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy lnianopodobny worek z uroczym nadrukiem przedstawiającym czarnego kota. To idealne opakowanie na prezent dla kota i świetny gadżet dla miłośników kotów. W tym roku Twój kot będzie z radości mruczał kolędy pod choinką!
Idealny prezent dla czworonożnego przyjaciela
Doskonale wiemy, że Twój czworonożny przyjaciel zasługuje na to, co najlepsze! Właśnie dlatego w kolekcji worków na Boże Narodzenie w naszej hurtowni znajdziesz również opakowania z materiału przypominającego len na świąteczne prezenty dla czworonogów! Zapakuj pięknie smakołyki, zabawki lub akcesoria dla zwierząt przeznaczone na prezent od Świętego Mikołaja.
Wysoka jakość i trwałość materiału
Oferowane przez nas opakowania wykonane są z wysokiej jakości tkaniny z bawełny i poliestru. Połączenie włókien naturalnych z syntetycznymi gwarantuje trwałość i wytrzymałość oraz dużą odporność na rozciąganie i wycieranie się materiału. Dzięki temu worek posłuży przez wiele świątecznych sezonów.
Ręcznie wykonane z dbałością o szczegóły
Wszystkie nasze woreczki wykonywane są ręcznie. Ułożenie ozdobnej aplikacji/nadruku na konkretnych przedmiotach może nieznacznie różnić się od pokazanego na zdjęciach, co czyni każdy worek wyjątkowym. Podaruj swojemu kotu odrobinę świątecznej magii z tym wyjątkowym workiem. To doskonały sposób, by sprawić mu radość w Boże Narodzenie!
Czym nasze worki à la lniane zdobywają uznanie?
Te à la lniane worki to prawdziwy strzał w dziesiątkę - tkanina z bawełny i poliestru zapewnia im wytrzymałość i odporność na zużycie, a ich lniana faktura zachwyca stylem. Są ekologiczne, bo możesz je prać i używać wielokrotnie, co czyni je idealnym wyborem dla kocich świąt i nie tylko!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Len, Bawełna, poliester |
|---|---|
| Kolor | Naturalny |
| Ozdobny nadruk | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 30 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 40 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 34 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | NLIN-3040-NAT-CAT-003 |
| EAN | 5903003408826 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
1 szt. Worek à la lniany 30 x 40 cm z nadrukiem
Tkanina: Len, Bawełna, poliester, Rozmiar: 30x40 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.














Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta