5 szt. Worki z organzy 30 x 40 cm - Boże Narodzenie / 2
19,99zł / op.
1 op. = 5 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: OrganzaKolor:


5 szt. Worki z organzy 26 x 35 cm - Boże Narodzenie
18,99zł / op.
1 op. = 5 szt.3,80 zł / szt.3,80zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Organzowe woreczki na lawendę 9 x 12 cm, fioletowe ciemne z nadrukiem Lavande de Provence
18,79zł / op.
1 op. = 10 szt.1,88 zł / szt.1,88zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 15 x 20 cm - zielone neonowe
9,49zł / op.
1 op. = 10 szt.0,95 zł / szt.0,95zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: WelurKolor: Bestseller


10 szt. Woreczki welurowe 8 x 10 cm - srebrne
11,99zł / op.
1 op. = 10 szt.1,20 zł / szt.1,20zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 11x20 cmTkanina: WelurKolor:


10 szt. Woreczki welurowe 11 x 20 cm - czerwone
23,99zł / op.
1 op. = 10 szt.2,40 zł / szt.2,40zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Uniwersalny pakiet średnich woreczków z organzy w kolorze biały o rozmiarze 30 x 40 cm to doskonały sposób na uniwersalne wyposażenie dodatkowe domu - zestaw zawiera aż 5 sztuk, dlatego zakup będzie służył Ci przez dłuższy czas zawsze wtedy, kiedy będziesz potrzebował dodatkowego miejsca na rzeczy.
Woreczki z organzy pomogą w eleganckim zapakowaniu prezentów czy upominków, takich jak słodycze, kosmetyki i perfumy, uporządkują również wszelkie bibeloty, takie jak nici i guziki, nie pozwolą również na pogubienie Twojej cennej biżuterii - krótko mówiąc, okażą się one przydatne w każdym domu i w każdym miejscu, a ich zastosowanie jest ograniczone jedynie przez Twoją wyobraźnię!
Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 30 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 40 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 34 - 35 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | COB-3040-WT.P-362 |
| EAN | 5902565685997 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
5 szt. Worki z organzy 30 x 40 cm - Boże Narodzenie / 2
Tkanina: Organza, Rozmiar: 30x40 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta