25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - srebrne
11,49zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - fuksja
11,99złOriginal price was: 11,99zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


10 szt. Woreczki z organzy 12 x 15 cm - mix wiosennych kolorów
16,19złOriginal price was: 16,19zł.12,19złCurrent price is: 12,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,19zł.
1,22zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: LenKolor: -15%


5 szt. Woreczki lniane - kolor naturalny 12 x 15 cm
33,99złOriginal price was: 33,99zł.28,89złCurrent price is: 28,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,89zł.
5,78zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -26%


5 jutowych woreczków 18 x 24 cm - z nadrukiem złotych groszków i dekoracyjnym kołnierzem
26,99złOriginal price was: 26,99zł.19,99złCurrent price is: 19,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
4,00zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - zielone neonowe
11,59złOriginal price was: 11,59zł.9,29złCurrent price is: 9,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
0,93zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Prezentujemy kolekcję niedużych (5 cm x 7 cm) woreczków z organzy w kolorze srebrnym. Pakiet składa się z 25 sztuk, a można je wykorzystać na sto różnych sposobów. Możemy także wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Te praktyczne woreczki świetnie sprawdzą się jako metoda przechowywania niewielkich przedmiotów: mogą to być kolekcjonerskie monety, przybory do szycia, niewielkie gadżety reklamowe i firmowe, biżuteria, słodycze, a nawet płatki kwiatów (np. lawendy) - możliwości ogranicza jedynie przez naszą wyobraźnię!
Organza jest materiałem bardzo zwiewnym i eleganckim, co czyni ją doskonałym sposobem na spakowanie drobnego upominku dla bliskiej osoby - zaś prezentowany pakiet 25 sztuk pozwoli na obdarowanie nimi całej rodziny.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 5 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 7 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 4.5 - 5.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0507-SXX-211 |
| EAN | 5902565682378 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - srebrne
Tkanina: Organza, Rozmiar: 5x7 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta