Woreczki organza 15 x 20 cm, 10 szt. - kolor ecru
9,49zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - czerwone
11,59złOriginal price was: 11,59zł.9,29złCurrent price is: 9,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
0,93zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


5 szt. Woreczki bawełniane 15 x 20 cm - czerwone
15,99złOriginal price was: 15,99zł.12,79złCurrent price is: 12,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,79zł.
2,56zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, Bawełna, poliesterKolor: -25%


Woreczki à la lniane z organzą 10x13 cm - 10 szt - lekkość i prostota w eleganckim wydaniu
25,49złOriginal price was: 25,49zł.19,19złCurrent price is: 19,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,19zł.
1,92zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 13x27 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


10 Woreczków z organzy 13 x 27 cm - zestaw mix
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
1,15zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 4x2 cmTkanina: SatynaKolor: -30%


10 szt. Kokardki materiałowe 4 x 2 cm - czerwone
9,99złOriginal price was: 9,99zł.6,99złCurrent price is: 6,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
0,70zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Woreczki organza w kolorze ecru - uniwersalne opakowania na prezenty
Delikatny kolor ecru sprawia, że nasz zestaw 10 woreczków organza 15 x 20 cm pasuje zarówno do okazji formalnych, jak i codziennych. Dzięki swojej prostocie i neutralności stanowią uniwersalne opakowanie do prezentów, drobnych akcesoriów czy upominków dla gości.
Dlaczego warto wybrać woreczki z organzy 15 x 20 cm ecru?
Masz problem z pakowaniem prezentów o niestandardowych kształtach? Woreczki z organzy 15 x 20 cm w kolorze ecru to proste i stylowe rozwiązanie. Ten uniwersalny rozmiar świetnie sprawdzi się w przypadku średniej wielkości upominków, zestawów kosmetyków czy produktów rzemieślniczych. Ciepły odcień ecru jest niezwykle elegancki i pasuje na każdą okazję, od urodzin po prezenty firmowe.
Dlaczego ecru to dobry wybór?
Ecru, czyli ciepły odcień bieli, to bezpieczna i stylowa opcja. W przeciwieństwie do czystej bieli jest bardziej stonowany i naturalny, dzięki czemu woreczki na prezenty z organzy w tym odcieniu sprawdzają się przy różnych okazjach i rodzajach upominków.
- Uniwersalność: Pasuje zarówno do stylu rustykalnego i boho, jak i do klasycznych aranżacji.
- Elegancja: Kojarzy się z dobrym smakiem i estetyką wysokiej jakości.
- Praktyczność: Stanowi neutralne tło dla nadruków i ozdób w wielu kolorach.
Więcej niż opakowanie
Te woreczki na prezenty z organzy to produkt wielorazowego użytku. Po rozpakowaniu prezentu, mogą służyć jako praktyczny organizer do walizki, szafy czy łazienki. Woreczki zamykane są wstążką satynową, co jest praktyczne i estetyczne. To wartość dodana, którą Twoi klienci lub goście z pewnością docenią.
Postaw na woreczki organza, eleganckie i praktyczne rozwiązanie do pakowania.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Ecru |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 15 - 15.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1520-IVX-451 |
| EAN | 5902565681630 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Woreczki organza 15 x 20 cm, 10 szt. - kolor ecru
Tkanina: Organza, Rozmiar: 15x20 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.














Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta