3 szt. Worki welurowe 26 x 35 cm - srebrne
19,99zł / op.
1 op. = 3 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


3 szt. Woreczki bawełniane 16 x 37 cm - turkusowe
11,99złOriginal price was: 11,99zł.8,99złCurrent price is: 8,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
3,00zł / szt.1 op. = 3 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - czerwone
11,59złOriginal price was: 11,59zł.9,29złCurrent price is: 9,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
0,93zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: LenKolor: -15%


5 szt. Woreczki lniane - kolor naturalny 12 x 15 cm
33,99złOriginal price was: 33,99zł.28,89złCurrent price is: 28,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,89zł.
5,78zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 50x70 cmTkanina: JutaKolor: -30%


Worek jutowy, duży 50x70 cm - naturalny kolor w dekoracyjne, złote kropki, na prezenty
38,49złOriginal price was: 38,49zł.26,99złCurrent price is: 26,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,99zł.
26,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: JutaKolor: -20%


3 szt. Worki jutowe 22 x 30 cm - mix kolorów
15,69złOriginal price was: 15,69zł.12,59złCurrent price is: 12,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,59zł.
4,20zł / szt.1 op. = 3 szt.
Opis
Woreczki welurowe w ilości 3 sztuk oraz kolorze srebrnym. Sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach oraz rozmiarze 26 x 35 cm.
Prezentowany zestaw welurowych woreczków jest perfekcyjnym wyborem dla osób, które cenią sobie wytrzymałość oraz piękno. Woreczki wykonane z weluru nie dość, że są bardzo przyjemne w dotyku to w dodatku posłużą na długie lata! Welur to niesamowicie wytrzymała tkanina, która jest łatwa w pielęgnacji.
W naszych welurowych woreczkach można przechowywać dosłownie wszystko! Począwszy od biżuterii, a skończywszy na kolekcji drogocennych monet. To idealna forma opakowania na prezent lub upominek na każdą okazję! Dzięki temu, że to przewiewny materiał, nie musimy się obawiać nieprzyjemnego zapachu przedmiotów schowanych w tych woreczkach. Welur już od wielu lat był uznawany za materiał ekskluzywny i wykorzystywany przy produkcji obuwia, odzieży oraz wyrobów tapicerskich. Polecamy nasze woreczki welurowe idealne na każdą okoliczność oraz event!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Welur |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 |
| Szerokość * | 26 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 35 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 27.5 - 28.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | VVT-2635-SXX-112 |
| EAN | 5902565685829 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
3 szt. Worki welurowe 26 x 35 cm - srebrne
Tkanina: Welur, Rozmiar: 26x35 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta