5 szt. Woreczki satynowe 15 x 20 cm - złote
7,29zł / op.
1 op. = 5 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -10%


Woreczki z organzy 12 x 15 cm - zestaw 25 szt. mix kolorów
19,59złOriginal price was: 19,59zł.17,69złCurrent price is: 17,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
0,71zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


Kalendarz Adwentowy, 24 szt. Woreczki bawełniane z numerkami 10 x 13 cm - naturalne
79,99złOriginal price was: 79,99zł.59,99złCurrent price is: 59,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99zł.
59,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 13x27 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 13 x 27 cm - złote
11,49złOriginal price was: 11,49zł.9,19złCurrent price is: 9,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
0,92zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: JutaKolor: -20%


3 szt. Worki jutowe 22 x 30 cm - mix kolorów
15,69złOriginal price was: 15,69zł.12,59złCurrent price is: 12,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,59zł.
4,20zł / szt.1 op. = 3 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, Bawełna, poliesterKolor: -25%


Woreczki à la lniane z organzą 10x13 cm - 10 szt - lekkość i prostota w eleganckim wydaniu
25,49złOriginal price was: 25,49zł.19,19złCurrent price is: 19,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,19zł.
1,92zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Pakiet 5 sztuk ozdobnych woreczków satynowych o wymiarach 15 x 20 cm w kolorze złotym.
Satyna jest bardzo eleganckim materiałem ozdobnym o uniwersalnym zastosowaniu. Jej delikatna struktura pięknie się prezentuje i doskonale leży w dłoni, co czyni z niej świetny sposób na zapakowanie prezentu, zarówno małego upominku, jak i większego gadżetu firmowego czy reklamowego. Satyna wzbudza zainteresowanie już na pierwszy rzut oka, które z czasem tylko wzrasta, zachęcając do wielkiego otwarcia.
Oferujemy także możliwość personalizacji woreczków z satyny - możemy wykonać nadruki okolicznościowe z nazwą lub logo firmy czy specjalnymi życzeniami, dlatego jeśli masz ciekawy pomysł i chcesz go zrealizować, nie zwlekaj - po prostu kontaktuj się z nami i sprawdź nasze możliwości!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Satyna |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 17 - 17.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | SAT-1520-GXX-042 |
| EAN | 5902565685539 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
5 szt. Woreczki satynowe 15 x 20 cm - złote
Tkanina: Satyna, Rozmiar: 15x20 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.














Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta