10 szt. Woreczki satynowe 12 x 15 cm - złote
10,49zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: BawełnaKolor:


3 x worki bawełniane 26 x 35 cm - czerń, która definiuje styl
15,89zł / op.
1 op. = 3 szt.5,30 zł / szt.5,30zł / szt.1 op. = 3 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: OrganzaKolor:


Błękitne woreczki organza 15 x 20 cm, 10 szt. - na upominki i prezenty
9,49zł / op.
1 op. = 10 szt.0,95 zł / szt.0,95zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor:


5 szt. Woreczki jutowe 15 x 20 cm - bordowe
12,99zł / op.
1 op. = 5 szt.2,60 zł / szt.2,60zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - fioletowe jasne
11,99zł / op.
1 op. = 25 szt.0,48 zł / szt.0,48zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: JutaKolor:


10 szt. Woreczki jutowe 9 x 12 cm - zielone
13,59zł / op.
1 op. = 10 szt.1,36 zł / szt.1,36zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Kolekcja ozdobnych woreczków ze złotej satyny o wymiarach 12 x 15 cm w ilości 10 sztuk.
Woreczki satynowe cechują się bardzo stylowym wyglądem z delikatną poświatą, bowiem lekko odbijają światło, są także bardzo przyjemne w dotyku. To połączenie sprawia, że woreczki z satyny wzbudzają zainteresowanie już na pierwszy rzut oka, które z biegiem czasu tylko wzrasta - bo i jak tu nie być zainteresowanym eleganckim materiałem, który jest tak delikatny, że aż pływa w dłoni?
Te cechy szczególne sprawiają, że woreczki satynowe nadają się wręcz idealnie na zapakowanie niewielkiego upominku dla bliskiej osoby, a także oficjalnego prezentu firmowego na imprezę promocyjną. W woreczku z satyny doskonale prezentuje się biżuteria, perfumy, zapachowe mydełka - dosłownie wszystko, cokolwiek się w nim znajdzie!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Satyna |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 12 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 15 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 12 - 12.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | SAT-1215-GXX-042 |
| EAN | 5902565685461 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki satynowe 12 x 15 cm - złote
Tkanina: Satyna, Rozmiar: 12x15 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.
















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta