10 szt. Woreczki satynowe 12 x 15 cm - białe
10,49zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Kolor:


10 szt. Zawieszki drewniane - Thank You
7,99zł / op.
1 op. = 10 szt.0,80 zł / szt.0,80zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - błękitne
11,99zł / op.
1 op. = 25 szt.0,48 zł / szt.0,48zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 5x7 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - mix kolorów
13,49zł / op.
1 op. = 25 szt.0,54 zł / szt.0,54zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: OrganzaKolor:


5 szt. Worki z organzy 26 x 35 cm - srebrne
11,49zł / op.
1 op. = 5 szt.2,30 zł / szt.2,30zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: JutaKolor:


Woreczki jutowe 13 x 18 cm, 10 szt. - kolor naturalny ciemny
22,59zł / op.
1 op. = 10 szt.2,26 zł / szt.2,26zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Kolekcja ozdobnych woreczków z białej satyny o wymiarach 12 x 15 cm w ilości 10 sztuk.
Woreczki satynowe cechują się bardzo stylowym wyglądem z delikatną poświatą, bowiem lekko odbijają światło, są także bardzo przyjemne w dotyku. To połączenie sprawia, że woreczki z satyny wzbudzają zainteresowanie już na pierwszy rzut oka, które z biegiem czasu tylko wzrasta - bo i jak tu nie być zainteresowanym eleganckim materiałem, który jest tak delikatny, że aż pływa w dłoni?
Te cechy szczególne sprawiają, że woreczki satynowe nadają się wręcz idealnie na zapakowanie niewielkiego upominku dla bliskiej osoby, a także oficjalnego prezentu firmowego na imprezę promocyjną. W woreczku z satyny doskonale prezentuje się biżuteria, perfumy, zapachowe mydełka - dosłownie wszystko, cokolwiek się w nim znajdzie!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Satyna |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 12 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 15 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 12 - 12.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | SAT-1215-WTX-012 |
| EAN | 5902565685430 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki satynowe 12 x 15 cm - białe
Tkanina: Satyna, Rozmiar: 12x15 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta