10 szt. Woreczki metaliczne 12 x 15 cm - złote
10,49zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -12%


À la lniane woreczki 10 x 13 cm, różowe z nadrukiem kwiatowym - 5 szt.
7,79złOriginal price was: 7,79zł.6,89złCurrent price is: 6,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,89zł.
1,38zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 55x75 cmTkanina: JutaKolor: -15%


Worek jutowy XXL 55 x 75 cm - naturalny ciemny
17,99złOriginal price was: 17,99zł.15,29złCurrent price is: 15,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,29zł.
15,29zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


10 szt. Woreczki bawełniane 8 x 10 cm - czerwone
14,49złOriginal price was: 14,49zł.11,59złCurrent price is: 11,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,59zł.
1,16zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - czerwone
11,59złOriginal price was: 11,59zł.9,29złCurrent price is: 9,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
0,93zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 10 x 13 cm - turkusowe
16,29złOriginal price was: 16,29zł.12,29złCurrent price is: 12,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
1,23zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Kolekcja 10 sztuk złotych woreczków metalicznych o wymiarach 12 x 15 cm.
Gładka powierzchnia tych niebanalnych woreczków w dotyku przypomina satynę, jednak woreczki metaliczne występują jedynie w dwóch ekskluzywnych kolorach: srebrnym i złotym, które doskonale współgrają z charakterem ważnych uroczystości. Z tego względu woreczki metaliczne świetnie spisują się one jako opakowanie na coś, co chcemy przekazać w odpowiednio oficjalny sposób - np. prezent ślubny.
Złoto i srebro naturalnie kojarzą się z czymś wartościowym, dlatego świetnie nadają się do przechowywania w nich biżuterii, kamieni szlachetnych czy zbiorów kolekcjonerskich monet. Woreczki metaliczne ładnie współgrają również ze słodkościami zapakowanymi w papier o tym samym kolorze - taka drobnostka na pewno poprawi nastrój bliskiej osoby
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Metaliczny |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 12 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 15 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 11 - 12 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | MET-1215-GXX-511 |
| EAN | 5902565686949 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta