1 szt. Woreczek satynowy 16 x 37 cm - srebrny
2,89zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: WelurKolor:


1 szt. Worek welurowy 30 x 40 cm - czerwony
11,99zł / op.
1 op. = 1 szt.11,99 zł / szt.11,99zł / szt.1 op. = 1 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Woreczek à la lniany z nadrukiem 16 x 37 cm - naturalne / róże
3,99zł / op.
1 op. = 1 szt.3,99 zł / szt.3,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Worek à la lniany 26 x 35 cm - Boże Narodzenie - Choinka
15,59zł / op.
1 op. = 1 szt.15,59 zł / szt.15,59zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: JutaKolor:


10 szt. Woreczki jutowe 8 x 10 cm - fioletowe jasne
12,59zł / op.
1 op. = 10 szt.1,26 zł / szt.1,26zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: JutaKolor: Bestseller


10 szt. Woreczki jutowe 11 x 14 cm - naturalne
16,99zł / op.
1 op. = 10 szt.1,70 zł / szt.1,70zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Woreczek ozdobny wykonany z srebrnej satyny o wymiarach 16 x 37 cm.
Z satyny produkuje się stylowe woreczki materiałowe, łączące w sobie zwiewność i niebanalny styl. Satyna jest miła w dotyku, a także bardzo ładnie się prezentuje, co czyni z niej idealny sposób na efektowne opakowanie na biżuterię, kosmetyki i perfumy, zarówno jako sposób na ich przechowywanie w domu, jak i stylowy upominek czy prezent ślubny. Zaletą satyny jest jej uniwersalność, dzięki której te eleganckie woreczki satynowe znajdują zastosowanie na bardzo wiele sposobów.
Oferujemy również możliwość personalizacji woreczków satynowych - na życzenie klienta wykonujemy nadruki okolicznościowe, jeśli zatem życzysz sobie czegoś naprawdę specjalnego, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Satyna |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 16 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 37 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 31.5 - 32.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | SAT-1637-SXX-402 |
| EAN | 5903003410560 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
1 szt. Woreczek satynowy 16 x 37 cm - srebrny
Tkanina: Satyna, Rozmiar: 16x37 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta