1 szt. Woreczek welurowy 16 x 37 cm - srebrny
4,99zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm - białe z nadrukiem lawenda
18,79złOriginal price was: 18,79zł.14,99złCurrent price is: 14,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
1,50zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -20%


5 ozdobnych woreczków z juty 18x24 cm - złote gwiazdki i rustykalny styl
26,99złOriginal price was: 26,99zł.21,59złCurrent price is: 21,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,59zł.
4,32zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 11x20 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 x woreczki bawełniane czerwone 11 x 20 cm - wyróżnij swój prezent
22,29złOriginal price was: 22,29zł.16,79złCurrent price is: 16,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,79zł.
1,68zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -12%


À la lniane woreczki 10 x 13 cm, różowe z nadrukiem kwiatowym - 5 szt.
7,79złOriginal price was: 7,79zł.6,89złCurrent price is: 6,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,89zł.
1,38zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: JutaKolor: -20%


10 szt. Woreczki jutowe 13 x 18 cm - mix kolorów
24,59złOriginal price was: 24,59zł.19,69złCurrent price is: 19,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,69zł.
1,97zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Proponujemy Państwu woreczek welurowy o wymiarach 16 x 37 cm. Ten woreczek to bardzo praktyczne opakowanie na prezent lub upominek. Dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie i kolorze srebrnym.
Woreczki welurowe (zwane inaczej pluszem) są bardzo wytrzymałe i miękkie w dotyku, przez co sprawdzą się w roli opakowania do ekskluzywnego prezentu np. drogocenny naszyjnik lub najwyższej klasy smartphone. Z uwagi na bardzo dużą wytrzymałość materiału nie musimy się martwić o przypadkowe rozprucie lub uszkodzenie faktury woreczka. Welur jest bardzo łatwy w pielęgnacji i posłuży na długie lata.
Nasze woreczki są doskonałym opakowaniem na przedmioty codziennego użytku oraz super gratką dla kolekcjonerów monet itp. Sprawdzą się również jako skarbonka na oszczędności. Zastosowań na nasze woreczki jest tyle, ile pomysłów na wykorzystanie tych fantastycznych sakiewek.
Polecamy zakupy w naszym sklepie i zachęcamy do częstego zaglądania do nas.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Welur |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 16 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 37 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 31.5 - 32.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | VVT-1637-SXX-112 |
| EAN | 5902565685874 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
1 szt. Woreczek welurowy 16 x 37 cm - srebrny
Tkanina: Welur, Rozmiar: 16x37 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta