Rozdawanie niewielkich upominków podczas wesela staje się coraz bardziej popularne. Para Młoda często decyduje się na zakup pamiątek wręczanych Gościom w podziękowaniu za przybycie i obecność w tym ważnym dla Nowożeńców dniu. Jest to bardzo sympatyczny i doceniany przez Gości gest. Jakie upominki dla Gości weselnych wybrać? Zainspiruj się.

Upominki dla Gości weselnych – hit czy kit?

Tradycja wręczania tego typu drobnych upominków dotarła do nas z zagranicy i cieszy się coraz większym powodzeniem. Goście uważają to za bardzo miły gest, pozostawiający bardzo przyjemne skojarzenia. Naszym zdaniem, warto przeznaczyć część pieniędzy na takie upominki. Budzą one pozytywne wspomnienia i na długo zapadają w pamięci.

Upominki dla gości weselnych

 

Jakie upominki dla Gości weselnych wybrać?

Jeśli zastanawiasz się jakie upominki dla Gości weselnych wybrać, postaramy się trochę ułatwić Ci sprawę. Przedstawimy kilka popularnych rozwiązań stosowanych przez Młode Pary. Jednym z popularnych rozwiązań są na przykład pierniczki z indywidualnym napisem, rękodzielnicy zajmują się wypiekami na zamówienie, które pięknie ozdabiają. Zdecydowanie jest to smakowita propozycja! Inną propozycją są gadżety z napisami, tutaj często wybierane są długopisy, breloczki, czy personalizowane magnesy.

Najczęściej jednak wybierane są niewielkie migdały w lukrze, które wywodzą się z Włoch. Według tradycji, pięć migdałków – jako symbole pięciu życzeń: szczęścia, zdrowia, pomyślności, długiego życia i miłości. Można oczywiście, podarować inną ilość migdałów. Ważne, aby ich liczba była nieparzysta – co ma podkreślić niepodzielności małżonków.

podziękowanie dla gości weselnych

Oprawa upominków – w co zapakować prezenciki dla Gości?

Oprócz prezentu, ważne jest jego opakowanie. Każdemu z tych upominków uroku doda materiałowy woreczek. Sprawi on, że prezent wyda się jeszcze bardziej atrakcyjny, ponieważ, chcąc nie chcąc najpierw oceniamy wygląd zewnętrzny i ładną oprawę. Z tego względu proponujemy różne opcje do wyboru – eleganckie woreczki welurowe i satynowe, błyszczące woreczki metaliczne, transparentne woreczki organzowe,  czy naturalnie wyglądające woreczki jutowe lub lniane.

Opakowanie personalizowane – zamów woreczki z indywidualnym nadrukiem!

W przypadku większego zamówienia, oferujemy dodatkowo płatną możliwość spersonalizowania woreczków. Wykonujemy indywidualne nadruki na produktach, według Państwa projektu. W celu otrzymania wyceny prosimy o kontakt mailowy lub wypełnienie formularza znajdującego się na stronie. Koszt i czas realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie do każdego zamówienia.

podziękowanie weselne