Chrzest jest wyjątkowym dniem dla Rodziny, ale także dla chrzczonego dziecka. Ładnym i coraz bardziej popularnym gestem jest podziękowanie gościom za przybycie i obecność w tym ważnym dla nas dniu. Istnieje wiele możliwości w jaki sposób podziękować gościom za ich obecność – mogą to być karteczki, niewielka figurka, czy słodkości. Zastanawiasz się jak opakować taki upominek? Rozwiązanie jest bardzo proste. Dodaj do tego jeszcze personalizowane podziękowania dla gości, które sprawi, że każdy z nich poczuje się wyjątkowo doceniony i mile widziany na tej radosnej uroczystości.

Eleganckie podziękowania dla gości za przybycie na Chrzciny

podziękowania dla gości

Postaw na ozdobne woreczki z delikatnej, eleganckiej organzy.

W zależności od preferencji obdarowującego, typu okazji, ale także upominku, możemy wybierać spośród wielu rodzajów, rozmiarów, wzorów i kolorów. W ramach podziękowania dla gości zaproszonych na Chrzest Święty idealnie nadadzą się woreczki z organzy. Z uwagi na filigranowość małej osóbki, która jest gwiazdą dnia, najlepiej postawić na delikatne z wyglądu woreczki z organzy. Są piękne i uniwersalne – możemy do nich włożyć podarunek niemal każdego rodzaju. Najczęściej spotykany upominek na tego typu okolicznościach to migdały w lukrze lub cukierki wraz z dołączoną sentencją.

podziękowania dla gości DIY

Woreczki z organzy – szeroki wachlarz rozmiarów do wyboru

Woreczki organzowe dostępne w szerokiej ofercie rozmiarowej i kolorystycznej możemy idealnie dopasować do zawartości. W ofercie występuje naprawdę wiele rozmiarów – począwszy od 5 x 7 cm  aż do 75 x 100 cm. Jeśli chcesz podziękować gościom za przybycie na Chrzciny, nie potrzebujesz ogromnych prezentów, a jedynie drobne upominki, dlatego woreczki w rozmiarach 5 x 7 cm, 6 x 8 cm, czy 7 x 9 cm będą idealne.

podziękowania dla gości weselne

Podziękowanie gościom za przybycie – kolorowe migdały w lukrze

Do niewielkich woreczków z organzy możemy włożyć wspomniane wyżej słodkości. Będą one równie dobrze wyglądały, jak i smakowały. Są dostępne w sprzedaży w kilku barwach, dlatego nie powinno być problemu z podjęciem decyzji. Na wpół transparentny materiał zdradzi nieco zawartość, a migdałki, w wybranym kolorze będą się pięknie prezentować. Niezależnie czy do białych woreczków zapakują Państwo różowe lub niebieskie migdały, czy do kolorowych woreczków migdały w kolorze białym lub ecru, ostateczny efekt zdecydowanie będzie interesujący i przykuje wzrok każdego gościa.

podziękowanie

Podziękowanie gościom za przybycie