Chrzest jest wyjątkowym dniem dla Rodziny, ale także dla chrzczonego dziecka. Ładnym i coraz bardziej popularnym gestem jest podziękowanie gościom za przybycie i obecność w tym ważnym dla nas dniu. Istnieje wiele możliwości w jaki sposób podziękować gościom za ich obecność – mogą to być karteczki, niewielka figurka, czy słodkości. Zastanawiasz się jak opakować taki upominek? Rozwiązanie jest bardzo proste.

Eleganckie podziękowanie gościom za przybycie na Chrzciny

podziękowania dla gości

Postaw na ozdobne woreczki z delikatnej, eleganckiej organzy.

W zależności od preferencji obdarowującego, typu okazji, ale także upominku, możemy wybierać spośród wielu rodzajów, rozmiarów, wzorów i kolorów. W ramach podziękowania dla gości zaproszonych na Chrzest Święty idealnie nadadzą się woreczki z organzy. Z uwagi na filigranowość małej osóbki, która jest gwiazdą dnia, najlepiej postawić na delikatne z wyglądu woreczki z organzy. Są piękne i uniwersalne – możemy do nich włożyć podarunek niemal każdego rodzaju. Najczęściej spotykany upominek na tego typu okolicznościach to migdały w lukrze lub cukierki wraz z dołączoną sentencją.

podziękowania dla gości DIY

Woreczki z organzy – szeroki wachlarz rozmiarów do wyboru

Woreczki organzowe dostępne w szerokiej ofercie rozmiarowej i kolorystycznej możemy idealnie dopasować do zawartości. W ofercie występuje naprawdę wiele rozmiarów – począwszy od 5 x 7 cm  aż do 75 x 100 cm. Jeśli chcesz podziękować gościom za przybycie na Chrzciny, nie potrzebujesz ogromnych prezentów, a jedynie drobne upominki, dlatego woreczki w rozmiarach 5 x 7 cm, 6 x 8 cm, czy 7 x 9 cm będą idealne.

podziękowania dla gości weselne

Podziękowanie gościom za przybycie – kolorowe migdały w lukrze

Do niewielkich woreczków z organzy możemy włożyć wspomniane wyżej słodkości. Będą one równie dobrze wyglądały, jak i smakowały. Są dostępne w sprzedaży w kilku barwach, dlatego nie powinno być problemu z podjęciem decyzji. Na wpół transparentny materiał zdradzi nieco zawartość, a migdałki, w wybranym kolorze będą się pięknie prezentować. Niezależnie czy do białych woreczków zapakują Państwo różowe lub niebieskie migdały, czy do kolorowych woreczków migdały w kolorze białym lub ecru, ostateczny efekt zdecydowanie będzie interesujący i przykuje wzrok każdego gościa.

podziękowanie

Podziękowanie gościom za przybycie