Woreczki z nadrukiem cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Szczególnie chętnie wybierają je ludzie lubiący się wyróżniać, szukający indywidualności, ale także osoby, które chcą w ładny sposób wypromować swoją markę. Woreczki personalizowane są do tego idealne. Nadrukowane na nich logo czy napis, będą świetną reklamą dla firmy. Będą idealną oprawą dla drobnego firmowego upominku, wizytówki, czy sprzedawanego produktu. Szczególnie chętnie kupowane są woreczki z nadrukiem oraz woreczki z motywem lawendowym.

Woreczki na lawendę

Woreczki z nadrukiem- liderzy na rynku

Jesteśmy liderem w sprzedaży woreczków materiałowych, dlatego chcąc wyjść Państwu na przeciw oferujemy także możliwość wykonania woreczków z logo. Mogą Państwo wybrać dowolne woreczki spośród jutowych, welurowych, satynowych, lnianych oraz organzowych, a my nadrukujemy wskazany przez Państwa wzór. Drukujemy metodą termonadruku, która pozwala na wykonanie realizacji w bardzo dobrej jakości, przez co woreczki naprawdę ładnie się prezentują. Możemy wykonać nadruk niemal w każdym kolorze i rozmiarze.

Woreczki z Twoim logo

Przedstawiamy Państwu woreczki lniane z logo. Ich naturalny, ekologiczny wygląd sprawia, że klienci chętnie po nie sięgają. Wykorzystywane są często do opakowania niewielkich upominków, przechowywania ziół czy pachnącej lawendy.

Woreczek z motywem lawendowym

Możemy wykonać woreczki z organzy z logo Twojej firmy – to idealny sposób na subtelną reklamę. Takie opakowanie z nadrukowanym logo czy nazwą firmy idealnie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju gadżety i upominki firmowe, a nawet wizytówkę! Chętnie są także przeznaczane na pachnące saszetki do szafy czy auta.  Woreczki z motywem lawendowym, które wprowadziliśmy do oferty cieszą się coraz większą popularnością.

Woreczek materiałowy z Twoim Logo

Popularnością cieszą się także woreczki welurowe i satynowe z nadrukiem – te materiały szczególnie często wybierane są przez jubilerów oraz sprzedawców biżuterii, ale także przez przyszłe Pary Młode, które chcą włożyć do woreczka personalizowanego niewielki upominek dla gości weselnych. Woreczki te są bardzo wytworne i szykowne, dlatego są bardzo chętnie wybierane.

Woreczek z Twoim napisem - woreczki na ślub

Woreczki jutowe i lniane także są chętnie wybierane przez firmy, które stawiają na eko-wygląd. Można do nich zapakować biznesowy upominek, drobne pieniążki, sadzonkę drzewa i tym podobne.

Woreczki z logo firmy

Woreczki z nadrukiem wykonywane są z pełną dbałością o szczegóły. Wszystkie detale ustalamy przed rozpoczęciem realizacji, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z efektu końcowego. Nie pozostawiamy miejsca na niedopowiedzenia. Dopuszczamy możliwość wybrania przez klienta koloru z wzornika Pantone. Mamy możliwość nadrukowania niemal każdego wzoru. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu mailowego lub przez formularz na stronie.

Próbki

Istnieje możliwość produkcji próbek woreczków z logo oraz przesłania wizualizacji. Jest to ważne w przypadku, gdy nie do końca są Państwo przekonani jak będzie wyglądała ostateczna wersja woreczka. Taka próbka woreczka z nadrukiem da Państwu pogląd na to, jak będzie wyglądała realizacja, ale także umożliwi wprowadzenie ewentualnych poprawek. Po obejrzeniu woreczka mogą Państwo zdecydować, czy logo jest w odpowiednim rozmiarze, czy zostało nadrukowane w odpowiednim miejscu i tym podobne. Woreczki i próbki można zamówić mailowo. Zachęcamy do kontaktu.

Woreczki z nadrukiem lawendowym