Jeśli szukasz sposobu na piękny zapach w pomieszczeniu, skorzystaj z naszej propozycji. Tradycyjne odświeżacze powietrza są nieestetyczne i niepraktyczne. Ponadto mogą zawierać substancje toksyczne, które według niektórych przyczyniają się do powstawania między innymi chorób ośrodka nerwowego, rozwoju Alzheimera, Parkinsona i tym podobnych. Zainspiruj się i stwórz własne woreczki zapachowe! Proponowany przez nas sposób jest w stu procentach bezpieczny i co najważniejsze bardzo efektowny! Będzie zachwycał wyglądem i naturalnym zapachem.

woreczki zapachowe

Woreczki zapachowe – hand made

Woreczki zapachowe z organzy czy lnu, które proponujemy są dużo ciekawszym rozwiązaniem niż wspomniane wyżej odświeżacze powietrza.
Przede wszystkim możemy je samodzielnie skomponować z dowolnych zapachów – czy to używając naturalnych olejków eterycznych, czy pachnącego suszu. Wykorzystamy do tego jedynie woreczek z organzy i wspomniany element pachnący.

Woreczki z organzy dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach, na naszej stronie oferujemy szeroką gamę modeli do wyboru. Od rozmiarów 5 x 7 cm przez 6 x 8 cm, 7 x 9 cm, 8 x 10 cm i większe. Niektóre z woreczków (np 7 x 9 cm) dostępne są w dwóch wariantach – zaciągane na jedną stronę (SDB) lub tradycyjne, zaciągane na dwie strony. Woreczki te są bardzo bardzo praktyczne, ponieważ dzięki wstążce możemy powiesić je na wieszaku w szafie czy łazience, klamce, czy uchwycie w aucie.

Woreczki lniane także często wybierane na pachnące saszetki, proponujemy na przykład – z nadrukiem lub bez – w rozmiarach 8×10 cm, 9×12 cm i większych.woreczki zapachowe DIY

Sprawdź nasze woreczki na lawendę!

W ostatnich latach, szczególnie popularne są woreczki z cudownie pachnącą lawendą. Teraz mogą Państwo stworzyć taki woreczek sami! Na naszej stronie dostępne są zarówno woreczki bez nadruku, ale także woreczki z typowo lawendowym motywem. Susz lawendowy, czy pachnące płatki kwiatów można kupić przez internet lub w kwiaciarni.

W tak prosty sposób można stworzyć indywidualny produkt, w pełni spersonalizowany i dopasowany do własnych preferencji zapachowych.

Woreczki do szafy

Woreczki z indywidualnym nadrukiem

W przypadku pytań odnośnie nadruków, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Przy większych zamówieniach oferujemy możliwość nadruku według Państwa projektu. W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu.