Opakowanie prezentu ma kluczowe znaczenie w jego odbiorze. Najpiękniejszy, najkosztowniejszy prezent w niestarannym, niechlujnym opakowaniu wiele straci w oczach obdarowanego i odwrotnie, najskromniejszy w starannym, niebanalnym opakowaniu wiele zyska. Doskonałym pomysłem na proste, ekonomiczne, ale bardzo efektowne opakowanie prezentu uzyskamy, stosując materiałowe torebki na prezenty.

Materiałowe torebki na prezenty

Dlaczego warto wybrać, materiałowe torebki pakując prezenty?

Przede wszystkim to najprostszy sposób na uzyskanie efektownego opakowania, nawet jeśli nie mamy zdolności manualnych, by starannie opakować prezent w papier. Właściwie poza wyborem odpowiedniej torebki i umieszczeniem w niej prezentu nie musimy nic więcej robić, a osiągniemy doskonały efekt.

Prezent opakowany w materiałową torebkę na prezenty ucieszy osoby praktyczne, ponieważ takie opakowanie będzie mogło później spełnić dodatkowe cele, a jego życie nie zakończy się „po imprezie”. Takie opakowanie ucieszy także osoby, którym na sercu leży dobro środowiska, ponieważ materiałowe torebki na prezenty są wielokrotnego użytku.

Materiałowe torebki

Wiele materiałów, wiele możliwości

W zależności od tego, jaki rodzaj prezentu potrzebujemy opakować i na jaką okazję go wręczyć, mamy do wyboru wiele rodzajów torebek i woreczków. Na ślub czy romantyczny prezent nadaje się przezroczysta, elegancka organza lub satyna.

Nastolatka ucieszy woreczek dżinsowy lub lniany z zabawnym nadrukiem. Praktyczną panią domu z kolei trwała i wytrzymała juta. Torebki materiałowe mogą występować w różnych kształtach, dzięki czemu bez trudu opakujemy także drobne czy trudne do zapakowania prezenty jak biżuterię, czy np. wieczne pióro.

Materiałowe torebki na prezenty DIYMateriał – dowolność personalizacji

Torebki materiałowe mogą być nie tylko barwione na różne kolory, ale na większości materiałów szczególnie jucie, lnie czy płótnie bez trudu wykonamy dowolny trwały nadruk. Możemy nadrukować wybrany motyw okazjonalny, np. datę uroczystości, czy motyw bożonarodzeniowy lub związany z zainteresowaniami.

Na mniejszych woreczkach możemy umieścić nasze logo, na torbach więcej informacji, np. dane teleadresowe czy stronę www. Będzie to nie tylko efektowny prezent dla naszych klientów czy kontrahentów, ale z uwagi na dłuższy niż innych materiałów żywot będzie nas nadal pasywnie reklamować.